Profil uživatele
avatar

ksigi1

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 6

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 15. 02. 2015 - Pivovarský dům: Dokonalá restaurace, na...
Dokonalá restaurace, na skvělou českou klasiku i jejich vlastní pivo ( klasický ležák i různé speciály), které můžete slednovat jak vznikají hned za prosklenou zdí.
> 15. 02. 2015 - Pivovarský klub: Hlavní zážitek je pivní (...
Hlavní zážitek je pivní ( se Štěpánem, který je jejich vlastní výtvor) rozhodně neprohloupíte ba naopak. Jídlo je kapitola sama pro sebe. Na místní gulášek prostě jen tak někdo nemá.
> 14. 02. 2015 - Zámek Zábřeh: Návštěva proběhla již v...
Návštěva proběhla již v prosinci. Obsluha se o nás krásně postarala a zvládala bez zaváhání, i když jsme byli skupina asi 16-ti lidí. A to jídlo, no co Vám mám povídat...na ty žebra s místním pivem se jednoduše nedá zapomenout. Vřele doporučujeme.
> 14. 02. 2015 - La Petite France: Rerstauraci jsme navštívili...
Rerstauraci jsme navštívili již v listopadu, ale hodnotíme až nyní. Zážitek byl naprosto fenomenální. Lepšího kohouta na víně jsem opravdu v životě nejedl. Bez rezervace bych to tady asi moc nezkoušel :)
> 14. 02. 2015 - Ábelův mlýn: Naprosto fascinující...
Naprosto fascinující gastronomický zážitek. Byli jsme zde podruhé a jistě ne naposledy. Vřele doporučujeme vše, od úžasného rozpečeného kozího sýru, přes dušená vepřová líčka až po čokoladový fondán či hrušku vařenou v červeném víně. Celý zážitek je doplněn krásným interiérem v čele s ručně vyrobenými železnými kamny.