VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Aquarium

Aquarium
Živá hudba
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
Platební karty
Bio produkty
Farmářské produkty
Rybova 14
Hradec Králové - Malšovice
500 09
11–23, po–so, 11–22, ne
    495 490 495
Kuchyně:
francouzská, italská, rybí, španělská, středozemní
Zvláštnost:
Na talíři se vydáte od Itálie přes Francii až do Španělska. Můžete sledovat přípravu jídel v otevřené kuchyni, mořské akvárium a občas také živou hudbu. Nechybějí ani kvalitní vína a domácí limonády. Během celého roku tematické gastronomické týdny a degustační akce.
Hodnocení GR2016
Jídlo: 1.9
Obsluha: 2.0
Interiér: 1.9
Cena: 460
Moje hodnocení pro GR2017
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (10. 4. 2016 09:06:40)

Naše první návštěva, na doporučení. Dali jsme lehký oběd. Francouzská cibulačka výborná,trhaný salát se šunkou se zvláštní chutí jablek skvělý, možná jen zbytečně mnoho řapíkatého celeru.Až překvapivě jsme úplně sytí. Snad jen tak voda ve džbanku by mohla být jako pozornost podniku. Obsluha příjemná, vstřícná, interiér krásný. Přišli jsme bez rezervace a měli štěstí na poslední dvě volná místa, při případném příště určitě místo rezervovat.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (25. 2. 2016 20:20:08)

Restauraci jsme navštívili s rodinou v rámci Grand restaurant festivalu. Objednané 3chodové degustační meny bylo velkým příjemným překvapením.Každé jednotlivé jídlo nám bylo představeno a popsáno šéfkuchařem, navíc bylo znamenité chuti. Celkový příjemný dojem z návštěvy restaurace dokreslila velice sympatická oblsuha, která se nadmíru běžným podmínkám věnovala i našemu 17měsíčnímu synovi (a zejména tolerovala jeho živost v interiéru restaurace).Závěrem jsme si potvrdili,že tu nejsme naposledy.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (15. 2. 2016 10:11:06)

Stavili jsme se zde na klasickou večeři a bohužel musím konstatovat, že jsem nebyla nadšená. Kuřecí prso Supreme s pancettou, šalvějí, hlívou ústřičnou a braborovými gnocchi bylo bohužel bez chuti, musela jsem si ho dost dosolovat. Naopak přítel, který měl Vepřovou panenku s fenyklem byl spokojený. Takže asi záleží, co si zrovna vyberete :-) Tiramisu došlo a Mousse z mléčné čokolády byl oschlý. Musím tedy konstatovat, že v Hradci jsou lepší místa, kde se člověk dobře nají.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2015 (15. 8. 2015 21:52:32)

Oběd z denní nabídky velmi povedený za přijatelnou cenu, ale neochotná a pesimisticky náladěná obsluha kazí celkový dojem. Místo uprostřed bytové zástavby změnit nelze, ale v horkých dnech by se určitě vyplatila klimatizace. Teplo sálajicí z kuchyně způsobuje zážitek jako ze sauny.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Pospěš si s prací, nikoli s jídlem.
Čínské přísloví
Top
English