VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2017
Aquarium

Aquarium
Živá hudba
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
Farmářské produkty
Rybova 14
Hradec Králové - Malšovice
500 09
11–23, po–so, 11–22, ne
    495 490 495
Kuchyně:
francouzská, italská, rybí, španělská, středozemní
Zvláštnost:
Na talíři se vydáte od Itálie přes Francii až do Španělska. Můžete sledovat přípravu jídel v otevřené kuchyni, mořské akvárium a občas také živou hudbu. Nechybějí ani kvalitní vína a domácí limonády. Během celého roku tematické gastronomické týdny a degustační akce.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (5. 10. 2016 01:59:35)

Téměř každý den navštěvuji restauraci v době poledního menu, které v Hradci Králové nabízí prakticky to nejlepší k obědu. Na výběr je ze 3 jídel. Párkát se mi stalo, že menu I nestálo za moc, ale co by člověk měl čekat od jídla za 89,-. Menu II a III prakticky nezklamou. Pokud jde o stálou sezónní nabídku, je to pro mě jednoznačně špička v Hradci Králové. Pokud se chystám na večeři, vždy mířím do Aquaria. Velmi milá a ochotná obsluha, která nás (alespoň doufám) vždy ráda vidí, tak jako my je.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (10. 4. 2016 09:06:40)

Naše první návštěva, na doporučení. Dali jsme lehký oběd. Francouzská cibulačka výborná,trhaný salát se šunkou se zvláštní chutí jablek skvělý, možná jen zbytečně mnoho řapíkatého celeru.Až překvapivě jsme úplně sytí. Snad jen tak voda ve džbanku by mohla být jako pozornost podniku. Obsluha příjemná, vstřícná, interiér krásný. Přišli jsme bez rezervace a měli štěstí na poslední dvě volná místa, při případném příště určitě místo rezervovat.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (25. 2. 2016 20:20:08)

Restauraci jsme navštívili s rodinou v rámci Grand restaurant festivalu. Objednané 3chodové degustační meny bylo velkým příjemným překvapením.Každé jednotlivé jídlo nám bylo představeno a popsáno šéfkuchařem, navíc bylo znamenité chuti. Celkový příjemný dojem z návštěvy restaurace dokreslila velice sympatická oblsuha, která se nadmíru běžným podmínkám věnovala i našemu 17měsíčnímu synovi (a zejména tolerovala jeho živost v interiéru restaurace).Závěrem jsme si potvrdili,že tu nejsme naposledy.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (15. 2. 2016 10:11:06)

Stavili jsme se zde na klasickou večeři a bohužel musím konstatovat, že jsem nebyla nadšená. Kuřecí prso Supreme s pancettou, šalvějí, hlívou ústřičnou a braborovými gnocchi bylo bohužel bez chuti, musela jsem si ho dost dosolovat. Naopak přítel, který měl Vepřovou panenku s fenyklem byl spokojený. Takže asi záleží, co si zrovna vyberete :-) Tiramisu došlo a Mousse z mléčné čokolády byl oschlý. Musím tedy konstatovat, že v Hradci jsou lepší místa, kde se člověk dobře nají.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English