VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Aureole Fusion Restaurant & Lounge

Aureole Fusion Restaurant & Lounge
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
Platební karty
TOP100
Bio produkty
Farmářské produkty
Kuchyně:
asijská, dary moře, fusion, mezinárodní, orientální, pacifická, thajská, vegetariánská
Zvláštnost:
Ve 27. patře nejvyšší budovy v Praze – City Tower – ve výšce 109 m. Nádherný panoramatický výhled na Prahu, moderní a elegantní design. Jako v oblacích můžete zasednout ke stolu a vybrat si z nabídky menu světové a asijské kuchyně ve stylu fusion.
Hodnocení GR2016
Jídlo: 1.4
Obsluha: 1.7
Interiér: 1.4
Cena: 1140
Moje hodnocení pro GR2017
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (15. 7. 2016 15:59:23)

Restaurace s překrásným výhledem a vynikající kuchyní. Menu bylo skvostné a užili jsme si báječný oběd. Velmi nám chutnala i pistáciová zmrzlina.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (9. 3. 2016 16:00:43)

Na návštěvu Aureole jsme se opravdu těšili. Hned ze začátku nás překvapil vkusně zařízený moderní interiér a atmosféra restaurace. Jídlo bylo celkově vynikající. Moc mě zaujalo máslíčko s nádechem kimči, ale vynachválit si nemůžu ani maki v tempuře a další z mini předkrmů. Špalíček z krku vepříka byl taktéž dobrý, ale vynikal asi nejméně. Shrnuto a podtrženo - moc jsme si pochutnali v krásné atmosféře Aureole. Personál byl taktéž pozorný a znalý.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (5. 3. 2016 13:02:01)

Před naší návštěvou restaurace v rámci GRF (29.2.) jsme četli poměrně dost negativních recenzí na služby personálu. My však nemůžeme jinak, než personál pochválit, stejně jako menu. Služby našeho obsluhujícího číšníka byly profesionální, poskytl kromě kvalitního servisu i veškeré informace o pokrmech a vínech. Skladba menu byla zajímavá a chuťově vyvážená. Děkujeme za příjemný povečer
 

Grand Restaurant Festival 2016 (2. 3. 2016 13:49:25)

Restauraci AUREOLE jsem toužila navštívit již v minulém roce, ale bylo vyprodáno. Letos se zadařilo, bohužel však má očekávání byla asi příliš vysoká. Věhlasnou restauraci bych si představovala na vyšší úrovni a to co se týče interiéru, tak obsluhy. S menu jsme byli spokojeni, originální chutě a potraviny, na které jen tak nenarazíte. Vynikající kachní kroketka, tempura Maki a špalíček z krku vepříka. Bohužel na špalíčku zůstala část síťky, což by se v takovémto podniku asi stát nemělo.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (2. 3. 2016 13:25:20)

Výborné a nápadité jako vždy. Aureole jsme si nechali, jako poslední restauraci v rámci GRF 2016. Menu šéfkuchařem Králem poskládané na výbornou. Servis slušný, pohotový a rychlý. Sommelierka ochotná a znalá, přestože kvalita vín byla základní, ale to je samozřejmě v rámci festivalu pochopitelné. Vstřícnost k partnerce, která má bezlepkovou dietu. Těšíme se na další návštěvu.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (1. 3. 2016 22:40:56)

Vynikající zeleninové raviolky ve vyladěném předkrmu; radost i z hlavního chodu - umně pojaté krkovičky; rafinovaný dezert (sorbet!) korunuje menu. Pozn. nemusím kimči, ale zelí v pojetí mistra Krále coby jemně oparfémované máslíčko nadchne. Solidní úroveň servisu u vstupu i na place, personál korektní, vstřícný. Mínus za to, když se musíte hlásit o druhou sklenku vína k hlavnímu chodu. Unikátní výhled na metropoli. Naštěstí. Odpoutá pohled od detailů interiéru prozrazujících už pár let provozu.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (29. 2. 2016 14:42:19)

Včera jsme s partnerem v rámci 3-chodového menu Grand Restaurant Festivalu navštívili 4-hvězdičkovou restauraci Aureole a nemůžeme jinak než ji maximálně doporučit. Naprosto skvělý degustační zážitek!!!♥♥♥ Velké díky patří špičkově vyškolenému personálu, který se nám maximálně věnoval a ochotně nám vše vysvětlil a kuchaři, který na talíři vytvářel dokonalá mistrovská díla.♥ Lepší jídlo jsme v životě nejedli. Odcházeli jsme max. spokojení a s úsměvem na rtech. Dáváme plný počet hvězdiček.:-)
 

Grand Restaurant Festival 2016 (29. 2. 2016 14:13:32)

Prostředí restaurace: 1 (jako milovník minimalismu a krásného výhledu nemůžu jinak). Jídlo: 1-2 (AB-bomba! P-variace výborná; HL-dobré; Z-hodně úsporný; zvolená vína-bohužel nejhorší co jsem v rámci letošního GRF pil.. bílé víno standard, červené nic moc) Obsluha: 1-2. Celkově bych večer hodnotil jako vyšší průměr.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (29. 2. 2016 11:37:08)

Návštěva v rámci GRF. Byli jsme již podruhé. Ani tentokrát se happyend nekonal. Menu zajímavé a nápadité, bohuže restaurace byla v době naší návštěvy kompletně plná což se bohužel dost odrazilo na obsluze, která byla jedním slovem příšerná. Jednak vůbec nestíhala obsluhovat množství lidí na place a byla VELICE neprofesionální. Také nám zůstaly po celý večer na stole špinavé talíře. Takže pro nás zřejmě již poslední návštěva..
 

Grand Restaurant Festival 2016 (29. 2. 2016 11:04:40)

Restauraci jsme navštívily 26.2. a musím souhlasit, že personál má přístup k hostům, jakoby přišli ze slevového portálu. Nebylo to neprofesionální, ale od 5* restaurace bych čekala vyšší standard obsluhy. Seděly jsme u koženkového obložení, na kterém byl vidět prach špatně utřený ve vyšších částech. Skladba menu byla zajímavá, kulinářský zážitek by průměrný.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (27. 2. 2016 13:18:05)

Měly jsme s kamarádkama to štěstí, že jsme měly skvělé místo a viděly na celou Prahu z výšky, ale i tak je krásný pohled na zajímavý interiér. Obsluha se someliérem byla velice milá a vstřícná. Dostaly jsme výběr domácích ochucených másel s výborným křupavým pečivem.Kroketa s kachním konfitem na okurkové roládě-neskutečně sladěné chutě.Variace předkrmů byl úžasným začátkem,vepřík s karamelovou pastou byl nevšední zážitek chutí a nádherný minimalistický dezert byl dokonalým závěrem krásné večeře!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (23. 2. 2016 21:34:02)

Restauraci jsem navštívila už dříve a troufám si říci, že obsluha se v rámci festivalu chová jak k hostům ze slev. portálu. Skvělý byl sommelier a slečna u rezervací. Umístění v sále, kde je východ z kuchyně, způsobilo, že požitek ze skvělého jídla kazili sprostí kuchaři, kteří byli zřetelně slyšet. Jídlo bylo výborné, především mix předkrmů. Dezert byl překombinovaný - roztříštěný do množství chutí v porcích 1/2 borůvky, apod. K další návštěvě mě nenalákali na rozdíl od jiných restaurantů.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (22. 2. 2016 23:20:16)

Jídlo je velmi nápadité a zajímavé, někomu se nemusí líbit, ale mě rozhodně ano. Skutečný zážitek. Výhled je krásný. ALE. Nezkušená, neprofesionální, namyšlená obsluha. I průvodní personál. Nelze si sednou k volnému stolu k oknu a užít výhledu, protože je příliš složité tam prostřít. Vyměnit snad nejhumpoláčtější sklenice na víno za běžné, které mají u vedlejšího stolu, také nejde. No a víno je přinejmenším velmi prosté. Naštěstí je ho málo)Koktejly jsou z poloviny led.A tak dále...
 

Grand Restaurant Festival 2016 (22. 2. 2016 09:44:32)

Jídlo dobré, nápaditý předkrm Taste waste. Nic moc klasický předkrm, vepřík taky dobrý a dezert luxusní. Na obsluhu si nemůžeme stěžovat, víno bylo sice levné, ale za cenu menu je obvykle v nabídce jen voda. Neoslovil mě interiér restaurace, celkem obyčejný, okopané židle, černé chodby a WC byly možná kdysi moderní, ale není tam nic vidět. Ovšem výhled pěkný.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (21. 2. 2016 21:24:02)

Celkově zklamání. Festivalové menu zajímavé, předkrm nápaditý a výborný, prsátko bylo více propečené a dezert překombinovaný i když jednotlivé složky velmi chutné. Interier restaurace moderní, celkově dobře sladěno a výhled je opravdu vyjímečný. Ovšem obsluha sráží restauraci o několik úrovní, tak očividný nezájem o zákazníka se už jen tak nevidí. Nejhorší byla slečna na recepci, která by se hodila nejlépe do Hospody na mýtince.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (21. 2. 2016 15:03:49)

Příšerná obsluha, výborné jídlo. I přes naší snahu si objednat např, aperitiv či něco jiného jsme byli víceméně odbyti s tím, že víno je v menu. V restauraci neylo moc lidí a i přesto trvalo dlouho, než byly odneseny prázdné talíře. Naše dotazy k jídlu byly zodpovězeny stručnou arogantní odpovědí. Bohužel tyto zkušenosti převládají nad jinak výborným jídlem a krásným výhledem na Prahu.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (20. 2. 2016 22:26:34)

Vyborne chutove vydarene a pestre jidlo - hezky prezentovane. Magalica veprik uzasny - skoda jen, ze jej zabilo chutove vino k nemu zvolene - plochy mlady Cempero Merlot. Skoda, ze restaurace skudli lacinym zahranicnim vinem zkazi dojem z jidla. I ceske vino v teto cenove kategorii (4€/lahev) by splnilo lepe sluzbu. Obsluha se snazi, ale neco tomu schazi. Tak mimo jidla je nejlepsi zazitek vyhled z restaurace, ktery je absolutne famozni.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (17. 2. 2016 18:32:37)

Přes plnou obsazenost restaurace byla obsluha dostatečně vstřícná, i když pravda, úplně ne na úrovni, kam by se rád tento podnik počítal. Servírovaná jídla byla chuťově velmi pestrá, předkrmy na nejvyšší úrovni, hlavní chod velmi chutný, dezert zajímavý:-)
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (16. 2. 2016 11:06:20)

Nejzajímavější na restauraci je výhled. Jídlo zajímavé, ale běžný standard v rámci GRF. Obsluha podprůměrná, žádný zájem o hosta, možná proto, že jsme byli od GRF? Dva z nás nepili alkohol, obsluha nenabídla žádnou nealko variantu. Design moderní, snad trochu neosobní, studený.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (13. 2. 2016 18:53:04)

Velká očekávání nebyla naplněna. Krásný interiér i výhledy, ale restaurace má do 1. ligy ještě dlouhou cestu. Množství předkrmů bylo spíše na škodu, i když se dá pochopit, že restaurace chtěla ukázat svůj repertoár. Krk z vepříka byl tužší, dezert standardní. Pochvalu zaslouží rychlá reakce obsluhujícího personálu na dotaz, zda je amuse bouche bezlepková. Poté vždy připravili náhradní variantu daného chodu bez lepku, aniž bychom si o to řekli. Za to zaslouží potlesk.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English