VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Kavala

Kavala
Zahrádka
Se psem
Nekuřácký prostor
Charlese de Gaulla 5
Praha 6 - Bubeneč
162 00
11–23.30, denně
    604 412 203
Kuchyně:
řecká
Zvláštnost:
Řecká gastronomie v celé šíři. Čerstvé a originální suroviny. Inspirace řeckou klasikou, speciality z regionálních kuchyní a také moderní trendy. Akvárium s živými humry, velký výběr ryb a vín. Příjemná zahrádka.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (30. 9. 2016 16:39:12)

Kavalu jsem objevil až po přečtení komentářů. Restaurant leží naproti předraženému Da Emanuel. Řecký kuchař je kouzelník a budete se muset poklonit jeho umění. Znovuobjevený pilaf s telecím masem nebo krůtí biftečky, grilovaný sýr halumi. Uvidíte, zajděte, doporučuji.
 

Boddie

Food Guru

  9

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (26. 8. 2016 22:44:02)

Balzám na duši. Zdánlivě obyčejná řecká taverna má vynikajícího kuchaře. Chyboval jsem, že nejezdím častěji. Obyčejná malá zahrádka na ulici v Dejvicích, ale báječná krmě. Grilovaný jehněčí brzlík na špízu, bonbonek z foie gras v prosciuttu a těstíčku, pomazánka z jiker a obzvlášť vymazlené vykoštěné řecké bylinkové kůzle. Jen přechválená zmrzlina z kozího mléka mi nepřipadla úžasná. příjemné víno, příjemná dámská obsluha, co víc si přát, že?
 

Vitanasos

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (23. 3. 2016 17:46:56)

Ne často, ale přeci se sem rád vracím. A není to jen kvůli výborné Retsině. Nejsem odborník na řeckou kuchyni, ale přijde mi to tu tak nějak řečtější než v řeckých hotelech o dovolené. Tentokrát jsme měli štěstí na velikonoční menu v podání pana majitele. Velikonoční polévka byla výborná. Jehněčí vnitřnosti na roštu byly na české poměry hodně aromatické, to k nim ale patři. Jehněčí i hovězí maso a kebab všem chutnaly a tzatziki byly dokonalé. Řecký jogurt s medem a ristretto byly také v pořádku. Zklamáním byla nepřítomnost vy-ni-ka-jí-cí zmrzliny z kozího mléka. Pan majitel mě ujistil, že od dubna zase bude, tak se moc těším.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Bez jídla a pití chladne láska.
Maurus Terentius
Top
English