VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2017
Red Pif

Red Pif
Zahrádka
Se psem
Nekuřácký prostor
Betlémská 9
Praha 1 - Staré Město
110 00
16.30–23.30, út–so
    222 232 086
Kuchyně:
česká, česká moderní, francouzská, mezinárodní, staročeská, zvěřina
Zvláštnost:
Francouzsky laděný podnik pro ty, kdo vyznávajících víno. V minimalistickém, funkčním interiéru si můžete nerušeně vychutnat vůně a chutě jídel a nápojů, které se vzájemně skvěle doplňují. Vinný lístek má skutečně úctyhodný rozsah.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 1.9
Obsluha: 2.0
Interiér: 2.5
Cena: 600
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (13. 2. 2017 10:57:50)

Jídlo bylo výborné a víno vynikající, včetně crémantu, který jsme si dali na úvod mimo GRF menu. Přidanou hodnotou rozhodně je úprava stejné suroviny na několikero způsobů. Mě osobně mírne zklamal jen dezert, který byl na můj vkus příliš přeslazený, ale to je hodně subjektivní věc, prezentace i nápaditost dezertu byla na jedničku, jako ostatní chody. Velmi se nám líbilo i prostředí restaurace a veliká spokojenost i s příjemnou a milou obsluhou! Návštěvu můžu jen doporučit.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (29. 1. 2017 19:50:41)

Obyčejné suroviny, neobyčejně zpracované velice příjemným šéfkuchařem Stephenem. Květák zpracovaný mj. jako kuskus či jakýsi rozplývající se prach :-) Výborná raviola plněná vepřovým kolenem. A ta zmrzlina ze svařeného vína! Tak to byly mé nej zážitky z ochutnávky. Z interiéru bych vypíchla zajímavé rolety ve tvaru vinných lahví a netradiční umyvadla na WC :-) Jako bonus náhodná přítomnost mého oblíbence, večeřícího Romana Vaňka, mimochodem také velice spokojeného :-)
 

Grand Restaurant Festival 2017 (29. 1. 2017 17:44:44)

Jídla byla super, nemohu nic vytknout. Jen snad pro mě by mohl být pečený bok více prorostlý, ale chápu, že nás takových je málo a šéfkuchař se podřídil většině. Co mě zaujalo, byl nápad udělat jídlo s jednou hlavní ingrediencí na 4 způsoby. Jako bonus beru, že nám byly představeny samotným šéfkuchařem, to se nám na GRF ještě nestalo. Interiér sice nijak zvlášť nezaujal, ale byl útulný a domácký. Obsluha normální, odpovídající typu restaurace.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (21. 1. 2017 22:26:01)

Absolutni bomba!Festivalova nabidka nabizi skutecny koncert typicky ceskych a prece jinych a novych chuti a vuni.Delaji si vlastni chleba!Kvetak jste jeste takhle nejedli.Veprovy jazyk, co se dela 4 dny!Zmrzlina ze svaraku!Pro me takto vypada Michelinska kuchyne.Ano,interier neni nejlepsi, co jste videli,sklo je take proste,ale to jidlo a celkovy zazitek!Klobouk dolu!Uz vim,kam v centru za zazitkem.Stephene,dekuji!Extra bod navic za perfektni prezentaci a osobni predstaveni kazdeho chodu.a
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (29. 2. 2016 15:59:17)

Příjemný přátelský přístup personálu k hostům, roztomilá čeština šéfkuchaře, který má zcela evidentně veliké znalosti gastronomie a osobně komentuje podávané speciality. Koncert kuchařů s dirigentem Stephenem. Ohromný gurmánský zážitek umocněný vhodným výběrem kvalitních vín. Co víc si přát, než navštívit Red Pif ? :-) Doporučuji každému.
 

Boddie

Food Guru

  9

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (2. 3. 2016 16:27:06)

Dobrý den, odpovídám k Vašemu komentáři, abyste si to mohl přečíst. Já si vážený pane nepřipadám vůbec zaujatý. V rámci GRF jsem navštívil 11 restaurací a ve třech se mi nelíbilo. Red Pif je mezi nimi. Hodnotím to ve svém komentáři u restaurace Babiččina zahrada dne 26. února, můžete nahlédnout. K restauraci Red Pif: Nemají stálého kuchaře, pouze sem dochází Stephen od pana Štifta. Mluvil jsem s ním a on si byl chyby vědomý. Je ze Srí Lanky a po 11-ti letech u nás mluví česky moc hezky.
 

Boddie

Food Guru

  9

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (2. 3. 2016 16:28:25)

Já vlastně nevím, kdo jídlo vařil, ale že bylo maso tvrdé jak podešev, za tím si stojím. Abych své tvrzení ještě podpořil tak vězte, že po naší návštěvě měly 2 dámy střevní potíže, jestli víte, co tím myslím. Věc, která mě ale od Vás překvapila je to, že mě nazýváte anonymem. Anonymy bytostně nesnáším, to mi věřte. Pokud máte na mysli můj nick "Boddie", tak ten používám asi 20 let. Odhaduji, že 98% komentátorů u Maurera vystupuje s nickem a ne jménem. Nevidím na tom nic špatného.
 

Septim

Gourmet

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (14. 9. 2016 14:52:36)

Pánové pravda je bohužel někde uprostřed. Red Pif a majitel měl dlouhodobě problémy s Prahou 1. a hlukem se sousedy. Byl to náročný a dlouhodoby boj s větrnými mlýny. Nyní snad po rekonstrukci odhlučnil. Toto celé se mu bohužel poznamenalo na personálu atd. Kuchař co vařil výborného kohouta na víně je pryč a je zde právě nový známý Stephen se svou kuchyní :-) Hodilo by se tedy v nadpisu hlavně změnit francouzsky laděný podnik! Za mě vína dobrá-tapas předražený! Jídlo bude super! A ta jawa 350!
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Bez jídla a pití chladne láska.
Maurus Terentius
Top
English