Profil uživatele
avatar

strýci

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 24

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 3

Moje komentáře

> 22. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: No, rozpaky. Slušně...
No, rozpaky. Slušně připravený roštěnec dobře doplněný quinoa+mořské řasy. To ostatní podle nás (pod)průměr. Zatím jediné místo, kde ctili motto festivalu "superfood" upozorněním, co dávají.
> 18. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Dobrý den, Boddie, jak jste...
Dobrý den, Boddie, jak jste přišel na to, že jsme vám dali červený palec? Doposud jsme žádný palec ani nahoru ani dolů nikomu nedali, nevíme, k čemu je to dobré. A že jsme si dovolili reagovat tím, že jste měl asi smůlu na návštěvu - ctíme názor a komentář každého, není jistě třeba do dále rozvádět.
> 15. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Měl jste asi nehoráznou smůlu
Měl jste asi nehoráznou smůlu
> 15. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Nečekejte žádné...
Nečekejte žádné gastronomické výstřelky, ale pro toho, kdo si chce pochutnat na dobře nakombinovaném kvalitním menu, velmi dobrá volba. Pro nás z dosud 4 letošních návštěv GRF byl celkový dojem a pohoda nejlepší.
> 31. 01. 2018 - Aquarius Restaurant: Vína podle nás zde zatím...
Vína podle nás zde zatím nejlepší. Jídlo bez připomínek. Všimli jsme si, že někdo zde hodnotil bažantí jako vysušené, ctíme jeho názor, ale nesouhlasíme.
> 25. 01. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: GRF se zřejmě posunuje ke...
GRF se zřejmě posunuje ke skutečným degustacím menších porcí, čemuž prospívá mít více než 3 chody. Fr. restaurace i letos ctí tento trend a předkládá vyváženou chutnou skladbu menu. Napsat, že v něm hovězí žebro (proč musí být australské?) poněkud zaostává za očekáváním není asi správné, protože u žebra nemohou být očekávání neúměrně vysoko. Asi jiná masa si více zaslouží 24hod zpracování. Nicméně sůsek k tomu je skvělý.
> 19. 01. 2018 - Levitate Restaurant: Nevšední, zvláštní, chutné....
Nevšední, zvláštní, chutné. Jen ten vchod trochu krkolomný, ale jinak jídlo 1, obsluha 1