Profil uživatele
avatar

strýci

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 23
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 24

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje komentáře

> 15. 02. 2019 - Asian Temple: Po nepříliš povedené...
Po nepříliš povedené návštěvě Myiabi jsme do dalšího "asijského" podniku vstupovali s určitými obavami. Celou řadu drobností by zde bylo možno vytknout, ale celkový dojem byl :" tato restaurace žije a zanechává po návštěvě velmi pozitivní náladu. Jídla jsme si (s výjimkou dezertu) vychutnali.
> 15. 02. 2019 - King Solomon: Nečekali jsme...
Nečekali jsme "superrestaurant". při polední návštěvě to zde na nás působilo takovým domácím dojmem : obsluha, prostředí, jídlo. Hlavní chod (kachna, jatýrka) kuchařem přesně dotažen do toho správného stavu. Vína jsme ocenili.
> 13. 02. 2019 - Augustine Restaurant: Konečně podnik s bezchybným...
Konečně podnik s bezchybným servisem i obsluhou. Velké zklamání předkrm - přesolený vlhký kousek celeru - částečně zachráněný šlehaným sýrem s oříšky. Jinak ostatní jídla na jedničku, zajímavý dezert. Červené víno neoslovilo. (5.2. poledne)
> 13. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: GRF pojímáme zejména jako...
GRF pojímáme zejména jako objevování nových kuchyní, ale "fancouzská" je pro nás sázka na jistotu. Z vyváženého 5chodového menu nás upoutalo zejména celerové velouté. Jen servis a obsluha zdá se poněkud zaostávají za tradicí a pověstí restaurace.
> 13. 02. 2019 - El Emir: Pestré a chutné studené i...
Pestré a chutné studené i teplé mezze. Je třeba je pojmout opravdu jako ochutnávku, aby byl prostor na mixed grill. Z něj vyčnívají (doslova) skvělé jehněčí kotletky na příjemné zelenině. Volba vín k jídlům nám vyhovovala.
> 08. 02. 2019 - Augustine Restaurant: Konečně podnik s bezchybným...
Konečně podnik s bezchybným servisem i obsluhou. Z menu zklamal předkrm - vlhký a přesolený kousek celeru, který částečně zachraňoval šlehaný sýr s oříšky. (ujištění: celer obecně máme ve velké oblibě)
> 06. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Přestože se každoročně...
Přestože se každoročně snažíme objevovat to nové, "francouzská" je vždy sázka na jistotu.I tentokrát degostace vymyšlena na jedničku. Zvláště zmiňujeme celerové veloueté i závěr s palačinkou. Jinak se nám ale zdá, že restaurace ustrnula v oblasti servisu - v provedení - byť formálně to stále vypadá.
> 06. 02. 2019 - El Emir: Pestrý výběr zajímavých...
Pestrý výběr zajímavých mezze, všechny stojí za ochutnání, avšak s mírou, aby zbyl prostor na mix grill. Z něj vyčnívají (doslova) jehněčí kotletky na příjemné zelenině, k ostatním kouskům masa se opravdu hodí omáčky, pro jistotu nezapomenout obsluze připomenout.
> 24. 01. 2019 - Miyabi: Skladba pokrmů pestrá a...
Skladba pokrmů pestrá a zajímavá.Část z toho bychom opravdu nemuseli, ale tady jde o poznání a nikoli vyhovění vlastním chutím. Jídelní hůlky občas nepraktické (obrovská brambora v polévce), na dezerty zápolení se lžičkou. Interiér zčásti pohybově náročný. Obsluha milá a s velikou ochotou a zápalem vše vysvětlujíící, což vyvážilo drobnou neprfesionalitu.