Profil uživatele
avatar

Gulíková

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 6
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 58

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 2

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 23. 02. 2016 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Jídlo výborné, tedy až na...
Jídlo výborné, tedy až na spálený chléb (což by se v takovéto restauraci asi stát nemělo). Prostředí studené, neosobní, neintimní. Co ale působí naprosto rušivě je hudba. Duc duc se k večeři doopravdy nehodí! Pro mne byl daleko lepší zážitek v provizorních prostorách při rekonstrukci. Brát si jídlo od pana Štifa jako take away??? Trochu škoda.
> 23. 02. 2016 - Augustine Restaurant: Prostředí krásné, příjemný...
Prostředí krásné, příjemný výběr a hlasitost hudby, obsluha velmi milá a tak akorát komunikativní. Jídlo výborné až na dezert. Pivní zmrzlina nás nenadchla. Velmi milé bylo od pana šéfkuchaře, že se chodil pozdravit se strávníky.
> 23. 02. 2016 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: CottoCrudu byla pro nás...
CottoCrudu byla pro nás zatím jedna z nejlepších restaurací, které jsme navštívili. Byli jsme tam s dvouletou dcerkou (s dětmi se mnohdy snáze odhalí kvalita poskytovaných služeb), zde to bylo vynikající. Jídlo výborné možná jen zbytečně velké porce - stačily by poloviční. Obsluha milá, profesionální. Jako jediní po nás chtěli kód důstojně, až po usazení na místo. Krásný zážitek.
> 23. 02. 2016 - Miyabi: Byli jsme v Myiaby po delší...
Byli jsme v Myiaby po delší době a byli jsme dost zklamaní. Chod č.1 byl dle mého zajímavý i chutný, nejlepší ze všech dalších chodů. Chod č.2 - pražma, rýže v zeleném čaji - nenadchlo. Z dezertu (3 druhy) stál za řeč pouze sorbet. Obsluha nic moc. Kód po nás chtěli ještě před usazením, když mluvili o jídle, tak to několikrát popletli. Nevrátili nám účtenku s penězi a nerozloučili se. Měli jsme pocit, jak když tam jsou první den.