Profil uživatele
avatar

vydRa

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
10
1
Počet komentářů 28
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 12

Odkud jsem: Praha, od narození do smrti

Co dělám: Jím, spím a děkuju

Co nedělám: Nefetuju

Kam chodím: Na obědy z práce? Vinohrady, Nusle, Vršovice

Kam nechodím: Zkusit se má všechno

Co miluji: Ženy, pivo, zpěv

Co nesnáším: Socialisty

Na co mám slabost: Jidlo při velmi vysoke teplotě na zahrádce náměstí středního města

Poslední úlovek: Gratinovaný kozí sýr v křupavém těstě pikantní ananasové chutney s kari a kardam

Co bych si dal/a k poslední večeři: To nevím, ale teď bych si dal hodně vody

Proč se vám budu líbit: Protože jsem hezkej

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 21. 08. 2018 - Biograf hotel: Milé překvapení. Všechno...
Milé překvapení. Všechno opravdu nad průměrem.
> 15. 08. 2018 - Dobrá bašta: Nedoporučuji. Hlavně ne...
Nedoporučuji. Hlavně ne zahrádku. Vyměnili tam stoly. Nyní opravdu nechutná a dokonce i smradlavá imitace dřeva z buhvíčeho. Stoly blíž než v mekáči. Jídlo podprůměr. Jeli jsme do Litoměřic na menší výlet, protože v Mělníku se nedá najíst, v Dobré baště v LTM taky ne.
> 05. 08. 2018 - ART&FOOD Had: Po jedné lepší recenzi...
Po jedné lepší recenzi jedna horší. Tady mi to příliš nesedlo. Těžký vzduch - nejen dusno, ale i jakási sklepní až zatuchlý odér. Obsluha střídavě. Jeden pán dobrý, jeden podprůměr. Jídlo jak to u degustačních menu bývá. Lepší i horší, ale na Esku, Na kopci, nebo nedej bože Entreé za mě tady nemají zdaleka. Pivo k dezertu provar. Samozřejmě hodnoceno z pozice "Maurer", na google maps bych asi napsal recenzi lepší, ale tento web beru poněkud prestižněji, a proto z něj čerpám, a proto na něj píšu.
> 05. 08. 2018 - Horizont hotel: Vlastně jeden z mých...
Vlastně jeden z mých nejlepších restauračních zážitků vůbec. Nevím, jak moc se na něm podílí zdolání Sněžky, ale sezení v 18. patře nad Pecí, pohled na okolní kopce a perfektní interiér se na něm podílí jednoznačné a silně. Obsluha na opravdu velmi vysoké úrovní a kuchař také. Rezervace needed. Tolik vět "Máte rezervaci? Ne? Tak bohužel." jsem nikdy neslyšel :) Výše napsané se týka Sky clubu 18 - hotel má víc restaurací, ty neznám a nepoznám, protože v Peci už jinde asi jíst nebudu. Thumbs up.
> 15. 07. 2018 - Entrée: Tady to zkrátím. Za mě...
Tady to zkrátím. Za mě vítězství v žebříčku pro rok 2018 naprosto v pořádku.
> 15. 07. 2018 - Fabrika hotel: Tady na "Maurerovi" v...
Tady na "Maurerovi" v Humpolci zmínka jen o Fabrika hotelu, takže takřka jasná volba. A rozhodně neznamená, že z jedné možnosti jedna nic moc. Vlastně všechno super. Obsluha, interiér i v neposlední radě jídlo a pivo. To, že tam bylo málo lidi, mně osobně nevadilo, ale vy tam zajeďte :) A do galerie 8smička taky.
> 05. 06. 2018 - Fabrika: Překvapení. Nečekal jsem...
Překvapení. Nečekal jsem nic, ale bylo to fajn. Zvlášť předkrm (modrý sýr, žampiony, slanina) - není na něm co zkazit, ale to ne zážitku neubírá. Brambor s křenem parádní. Interiér obsluha taky fajn. Děčín super město. Schválně co za týden místní #1 pro tuto sezónu :)
> 13. 05. 2018 - Villa Romantica hotel: Trošku zklamání. Interiér i...
Trošku zklamání. Interiér i zahrádka (trávník vskutku anglický) i vila jako taková vskutku krásná. Obsluha také bez chyby. Ale jídlo… „vepřový T-bone“ jsem sice viděl poprvé, ale byl-li by vždycky tak kvalitní, tak také naposledy, grilovanou zeleninu jsem také už zažil lepší, taktéž čepovaní piva slabé. Tatarák ušel.
> 25. 02. 2018 - Blackdog Bar&Grill: Nemůžu na nic stěžovat....
Nemůžu na nic stěžovat. Obsluha příjemná, interiér příjemný, detaily jako mapa rumů nad mušlí super. Polévky vždy výborné. Ale… je to tak nějak především burgrárna. Ono to docela chutná, ono to docela hezky vypadá, ale (i přes menší burger - 140g) je člověk tímhle junk foodem tak nějak zapláclej a pocit po odchodu je prostě nic moc. Já vlastně nechci, aby tyhle typy restaurací byly v top 100. Sorry.
> 06. 02. 2018 - La Mamma Cucina: Většinu předpokládám zaujme...
Většinu předpokládám zaujme spíš pohled z okna, ale proti gustu...
> 03. 02. 2018 - La Mamma Cucina: Musím opět hodnotit...
Musím opět hodnotit výborně. Obsluha opravdu extraligová (to není ta liga, kde momentálně hraje Jarda Jágr, tohle je opravdu hodně vysoko). Dle účtenky pan Veselý. Jídlo a interiér ale nejsou dlužny. Za mě top 100 naprosto s klidným srdcem. Kolonáda samozřejmě bonus. Experti, zajeďte tam a dejte vědět.
> 14. 01. 2018 - Café Lounge: Lednový test na vlastní...
Lednový test na vlastní ústa nové top 100. Rozhodně minimálně bez zklamání. Interiér a obsluha za mě zcela v pořádku. Telecí tatarák i hovězí sirloin (má nějakej kus masa víc názvů? :) perfektní. Káva z vacuum potu lepší, než když jí tak vyrábím já doma (to trošku přehnali) a snad jedině perníkové knedlíčky se mi netrefily do noty zcela. Zda obhájí 100, netuším, ale za návštěvu stojí.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů