Profil uživatele
avatar

Karbos

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 5

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 7

Odkud jsem: Jihlava

Co miluji: Ryby, mořské plody, hovězí maso, dijonská hořčice

Co nesnáším: Rozvařené těstoviny

Na co mám slabost: Skotská whisky

Co bych si dal/a k poslední večeři: krevety, bílý chléb a víno

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Tři knížata, Jihlava

Kuchař: Jamie Oliver, Emanuele Ridi

Pokrm: Cheese board

Nápoj: Fresh juice

Gastropořad: Léto s Italem

Moje komentáře

> 17. 06. 2015 - Lokál: Návštěva jednoznačně...
Návštěva jednoznačně splnila moje očekávání. Jednoduchý a účelnáý interiér, který jsem od podniku tohoto typu očekával. Obsluha až nebezpečně rychlá, příjemná. Pivo na jedničku, hluk k tomuto podniku prostě patří. Určitě navštívím znova.
> 17. 06. 2015 - Malostranská beseda: Jednoznačně pozitivní...
Jednoznačně pozitivní zážitek. Obsluha milá, rychlá, nevtíravá. K vyhlášenému ( a právem) pivku jsme zvolili pouze lehký předkrm (paštika, šunka), obě jídla OK byť plátky šunky na první pohled připomínaly šmakuládu typu šunkový salám, ale chuť byla dobrá a vše napravila.
> 17. 06. 2015 - Villa Richter: Restaurace s exceletním...
Restaurace s exceletním výhledem na Prahu a skvělým jídlem, který však trochu kazí laksní obsluha. Při vchodu do restaurace se nás nikdo neujal, po chvíli snažení o pozornost jsme se sami usadili. Objednané víno dorazilo až po hlavním jídle (po našem upozornění, že jsme objedané nedostali. Dech mi vyrazila odpověď na moji otázku o jaké "house wine" se jedná - "normální růžák z Moravy". Takovou odpověď bych zde nečekal. Jídlo však skvělé, výhled na Prahu ještě lepší.
> 23. 04. 2015 - Ambiente Brasileiro: Naše první návštěva byla...
Naše první návštěva byla milým překvapením. Salátový bufet včetně sushi a ústřic. Na drouhou stranu by neuškodilo víc druhů pečiva. Po celou dobu jsme byli zásobováni přísunem masa, veškerá masa výborně připravená, nemám co vytknout. Příjemný rozhovor při placení se zodpovězením našich otázek celý dojem jen umocnil. Dovolím si i kritiku - příliš mnoho stolů na malém místě, minimum soukromí. U vedlejšího stolu obsluha statečně ignorovala červený terčík, až byli hosté mírně nespokojení. Celkově OK
> 01. 02. 2015 - U Emy Destinnové: Jiý několik let se...
Jiý několik let se účastníme GRF a vždy jme mile překvapeni. Nejinak tomu bylo i nyní. Všechny 3 chody perfektně připravené, bezchybný food styling. Jednoznačně nejlepší byl mořský ďas, velmi mile mě přkvapila lehkost pyré z vodnice. Restaurace má velmi příjemný interiér s až domáckou atmosférou, obsluze se nedá nic vytknout - pozorná, rychlá, veškerá jídla i vína skvěle prezentovaná. Zlatou tečkou je setkání šéfkuchařem a majitelem v jedné osobě na závěr večera.
> 10. 01. 2015 - La Petite France: Velmi milé překvapení. Ve...
Velmi milé překvapení. Ve Vrchlabí trávím několik víkendů v roce a dlouhou dobu jsem neměl čas se sem vypravit. Tentokrát k tomu rodinná příležitost jen vybízela. Restaurace je skvělou volbou. Moderní interiér, čistý, nepřeplácaný. Veškeré jídlo skvěle připravené, perfektní food styling. Obsluha OK - ani vtíravá ani nepozorná. Mohu jen doporučit. Jednoznačně nejlepší volba ve Vrchlabí.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů