Profil uživatele
avatar

Sieberova

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 29

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 2

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 27. 02. 2019 - El Emir: Byli jsme zde opakovaně a...
Byli jsme zde opakovaně a vždy jsme nadšení. Z krásného prostředí s úžasným výhledem, z kvalitního a velmi chutného jídla, vstřícné a přátelské obsluhy. Těšíme se na další návštěvu.
> 20. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Nedělní oběd byl skvělý,...
Nedělní oběd byl skvělý, výborná chuť všech jídel, perfektní obsluha a navíc výhled do sluncem zalité zahrady. Chuťově vše vyvážené a sladěné, mile potěšil tataráček na úvod i osobní návštěva kuchaře na závěr. Neodolali jsme a navíc jsme si dali sladkou tečku v podobě moučníku s kávou, určitě přijdeme v dubnu na nové menu.
> 11. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Příjemný večer, všechny...
Příjemný večer, všechny podávaná jídla byla zajímavá a vyvážená, moučník výborný. Prostředí knihovny trochu netradiční, ale s hořícím krbem velmi útulné a klidné. Obsluha milá a ochotná, nemáme co vytknout. Jen ceny za přiobjednané nápoje byly poměrně vysoké, ale to se v této lokalitě dá očekávat, takže nás nepřekvapily.
> 11. 02. 2019 - Adria hotel, Triton restaurant: Vybraná jídla byla malé...
Vybraná jídla byla malé umělecké dílo, zajímavé propojení chutí a navíc lahodící oku, jehněčí bylo úžasné. Obsluha milá a ochotná, dozvěděli jsme se mnohé z historie, celý večer se vydařil a rádi zavítáme znovu.