Profil uživatele
avatar

Štíple

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
1
Počet komentářů 45
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 65

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 02. 02. 2019 - Xclusive Society: Zajímavý industriální...
Zajímavý industriální interiér. Krásný design předkládaných pokrmů. Obsluha mírně zmatená. Maso v hlavním chodu bohužel tuhé. Určitě zkusíme někdy jindy, abychom měli srovnání.
> 02. 02. 2019 - Adria hotel, Triton restaurant: Velmi příjemné překvapení....
Velmi příjemné překvapení. Z fotografie interiéru na webu jsem byla trochu na rozpacích, ale k návštěvě mě dohnala má zvědavost. Až na místě jsme objevili bohatou minulost prostor, ve kterých se restaurace nachází. Jídlo bylo výborné, obsluha trochu pomalejší. Každopádně opravdový zážitek, který doporučujeme všem!
> 02. 02. 2019 - Deer Prague: Přestože jsme si objednali...
Přestože jsme si objednali jen jednochodovou degustaci, můžeme restauraci vřele doporučit. Hlavní chod byl opravdu vyladěný a maso skvěle připravené. Obsluha byla profesionální a poskytla nám řadu zajímavých informací.
> 02. 02. 2019 - Benjamin: Na GRF chodíme řadu let a...
Na GRF chodíme řadu let a vždy zkoušíme nové restaurace. Někdy si říkáme, že příští rok půjdem jen do těch osvědčených, abychom se vyhnuli zklamání. Když ale v prosinci degustace kupujeme, převáží touha poznávat nové a jdem do rizika znovu :-). V pŕípadě restaurace Benjamin se to rozhodně vyplatilo. Byl to opravdu příjemný zážitek nejen kvůli výbornému jídlu, ale díky jeho prezentaci a pozorné a kultivované obsluze. Posledni chod byl vlažný, prý záměrně. Bylo by dobré na to předem upozornit.
> 20. 01. 2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Festival jsme letos...
Festival jsme letos zahájili v této restauraci. Byl to vánoční dárek pro mého synovce, takže jsem sázela na jistotu. V restauraci jsme byli v rámci festivalu již 2x, vždy to byl velmi příjemný zážitek. Letos jsem oproti předchozím rokům byla mírně zklamaná. Obsluha byla velmi pomalá, dost dlouho jsme čekali. Předkrm a hlavní jídlo ničím nepřekvapily, špičkový byl jen dezert. Umění zdejších cukrářů si velmi dobře pamatuji i z předchozích návštěv.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů