Profil uživatele
avatar

map

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 26

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 2

Moje komentáře

> 10. 03. 2019 - U Emy Destinnové: Návštěva restaurace - jako...
Návštěva restaurace - jako obvykle - přinesla vynikající gastronomický zážitek. Jídla i vína skvělá, obsluha snaživá. Drobný problém se zakaleným nápojem byl vyřešen k naší spokojenosti nabídkou nápoje o třídu vyššího, ale za původní cenu :) Rozhodně doporučuji navštívit.
> 10. 03. 2019 - Bonté: Restaurace nabízí...
Restaurace nabízí vynikající gastronomický zážitek,. pro který se vyplatí přijet třeba i z Prahy. Kuchyně i obsluha na vysoké úrovni, restaurace dobře dostupná - samé klady. Budete-li v Pardubicích či okolí, určitě vyzkoušejte. Jebo přijeďte jen tak na jídlo - stejně jako já :)
> 17. 02. 2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Restaurace jako obvykle...
Restaurace jako obvykle nesklamala - gastronomický zážitek vysoké úrovně. Od počátku (dveřník vítající hosty) až po závěrečné poděkování v podobě makronek. Jídlo skvělé, obsluha vynikající, prostředí pěkné. Jediná drobnost - doporučil bych bílé talíře - jídlo by na nich lépe vyniklo. Každopádně - vřele doporučuju navštívit i mimo GRF; zejm éna v létě je skvělá zahrada uvnitř bloku s fontánkou a pávy :)
> 10. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Jídla v rámci festivalové...
Jídla v rámci festivalové nabídky jsou nápaditá a skvěle připravená. Šéfkuchař používá hodně zeleniny v neotřelých kobinacích (např. špenátové pyré s lanýžovým olejem). Podávaná vína jsou chutná a k jídlu se hodí. Obsluha na vysoké úrovni, celkový dojem velice příznivý. Standardní jídelní lístek je sestaven rozumně. Restaurace určitě stojí za návštěvu.
> 03. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Skvělý gastronomický...
Skvělý gastronomický zážitek! Restaurace v historickém centru Prahy nabízí špičkovou gastronomii, výbornou obsluhu vstřícnou zákazníkovi a pěkné prostředí. V rámci GRF jsem ochutnal 4 pokrmy - jednoduchý amise bouche, lehký - spíše letní - předkrm z pražmy, neobyčejně obyčejnou perličku s lanýži a nakonec kávovou pěnu s plátkovým zlatem. K tomu byla velice vhodně vybrána vína (speciálně ke GRF). Jejich volba se povedla nejvíce ze všech restaurací - byla krásně pitelná a přitom se hodila k jídlu.
> 26. 01. 2019 - Fresherie Bistro: Příjemné bistro s dobrou...
Příjemné bistro s dobrou kuchyní a milým personálem. Prostředí je moderní - v proskleném přízemním prostoru kancelářského bloku. Jídlo bylo pěkně servírované a chutné. Doporučuji k návštěvě.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů