Profil uživatele
avatar

Vejr

Gourmet

Nežer!

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 7
Účast na gastroakcích 38

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 7

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 26. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Výborná večeře v příjemném...
Výborná večeře v příjemném prosředí, přestože jsme bohužel nebyli v knihovně. Přestože byla v menu jídla, která normálně moc nemusím, tak jsem byl velmi mile překvapen. Na začátek výborné pečivo s bylinkovým máslem, u kterého jsme se museli přemáhat, aby zbylo místo i na další chody :-) Mušle sv. Jakuba s houbovým ragů byly výborné, stejně jako jehněčí. Na závěr pak ovocné pokušení
> 25. 02. 2019 - Holiday Inn Prague Congress Centre, Esprit: Za mne určitě pochvala....
Za mne určitě pochvala. Jídlo výborné (zejména pak dárek šefkuchaře). Velmi mne potěšilo, že obsluha informovala, co podává včetně otázek na složení. Malé mínus si snad zaslouží poněkud menší stolky, ale rozhodně to není nic tragického. Díky moc za pěkný večer
> 05. 02. 2019 - Gourmet Restaurant, Villa Patriot: Pěkný hotýlek jsem...
Pěkný hotýlek jsem navštívil v rámci GRF. Ubytování velmi příjemné. Předkrm s uzeným pstruhem a wakame řasou byl moc zajímavý, přestože ryby moc nemusím :-) Hovězí karabáček výborný a závěrečný dezert byl také zajímavý. Malou kaňkou byl zapomenutý amuse-bouche. Také mi chybělo bližší seznámení s předkládaným menu od obsluhy. Celkově ale příjemné překvapení. Díky moc :-)
> 03. 02. 2019 - Gurman Cafe & Restaurant: Příjemná restaurace s...
Příjemná restaurace s dobrým jídlem v centru města kousek od kolonády. Na fotkách: "Kuřecí steak na žampionech, gratinovaný brambor" a "Kachní stehno s červeným zelím, lesním ovocem a knedlíkem"
> 03. 02. 2019 - Na Náměstí: Příjemná restaurace cestou...
Příjemná restaurace cestou do Mariánek. Ocení především milovníci ryb, ale i ostatní si zde pochutnají. Malé mínus zaslouží za trochu přesolenou, ale jinak chuťově výbornou cibulačku. Na fotkách "Sumec - filé v županu se sýrovou omáčkou z NIVY" a "Vepřová panenka ,,sous vide“ s himalájskou solí a portskou omáčkou"

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů