Profil uživatele
avatar

pnovas

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 2
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 9

Moje komentáře

> 10. 02. 2019 - Maso je maso: Po přečtení komentářů níže...
Po přečtení komentářů níže jsme se do retaurace vydali s velkými obavami, ale na základě vlastní zkušenosti musíme říct, že jídlo bylo vynikající, takže sem zajdeme určitě znova. Věnoval se nám, předpokládáme, sám pan majitel, který sice mluvil anglicky, ale byl velice milý, ochotný a komunikativní. Asi jsme měli na něj štěstí, protože ty dvě holky (1 česky a 1 pouze anglicky mluvící) vypadali fakt slabě. Na konci se s námi pan majitel rozloučil podáním ruky, což bylo velmi milé.
> 30. 01. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Máte pravdu, slovo...
Máte pravdu, slovo "zlodějina" jsem asi používat neměl, nevystihuje přesně to, co jsem měl asi na mysli. Spíš jsem měl použít "nehorázná drzost". Pokud mi v resturaci nabízíte něco navíc, měl bych znát cenu, tj. měli jsme obdržet menu s cenami jednotlivých nápojů či jídel, tak je to aspoň standardní postup v jiných restauracích, že vím, co si kupuji/objednávám. Dále, ne že bych po tom nějak toužil, ale měla nám být dána 10% sleva na další konzumaci, aspoň tak to je v popisu vaší restaurace.
> 28. 01. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Sobotní oběd byl...
Sobotní oběd byl vynikající, počínaje předkrmem, přes nejlepší jehněčí jaké jsem kdy jedl a zakončení sladkou tečkou. Oblsuha byla také milá. Rád bych řekl, že se vrátíme, ale bohužel to vše zkazila konečná úhrada. Nejen, že jsme nebyli upozorněni, že aperitiv a káva jsou mimo menu (to se dá i prominout), ale říct si za dvě NEalko Bohemia sekty a dvě ristretta 550,-Kč, tak to je podle mne zlodějina!!! Škoda