Profil uživatele
avatar

Olga Romanova

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 21

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 11. 02. 2018 - Corinthia Hotel Prague, The Grill: Sorry, ale tato zařízení...
Sorry, ale tato zařízení určitě nepatří ke kategorie Grand restaurant. Ani prostředím, ani servisem, ani jídlem. Těžký vzduch, skoro plastové stolky, unavený personal, divné vypadající jídlo (vic foto). Jeleni kare se vubec nepovedlo (bylo příliš krvavé, ale z kuchyně jsme přes servítků dostali vzkaz, ze takto ma byť a nas vkus nikoho nezajímal. Uplna lhostejnost. Je to smutné! Nezachránil to ani opravdu šikovný manager, jediný se snažil. Nemuzu doporučit.
> 11. 02. 2018 - Promenáda: Dnes jsme byli hosté Grand...
Dnes jsme byli hosté Grand restaurant festivalu. Jako pokaždé personal opět dokázal, ze jsou nejlepším restauranem v okrese Karlovy Vary. Moc příjemná atmosféra (jen nevim proč je tam ta zebra, je to rušivý element a muzika byla trosku hlasitější, nez obvykle). Čisté elegantní servirovovi, krásné sklo, porcelán a textil. Profesionální usměvavý personal. Lahodné amuse-bouche, vynikající divoká kachna a crème brùlèe se švestkovym sorbetem. Určitě doporučujeme a brzy se vrátíme.
> 11. 02. 2018 - Medité: Trochu mimo koncept...
Trochu mimo koncept Grandrestaurant festivale: hodne jídla a málo pití, v ceně - jen jedna sklenka vina, museli jsme zaplatit i za vodu. Sedm plnohodnotných jídel je zbytečně. Ale jídlo bylo skvěle - obzvlášť rajčatova granita s iberico jamonem a praženymi mandlemi, a kalamary se take povedli. Naprosto výjimečný dezert Tarta de manzana - jablečny koláč! Skvělá nabídka vin. Profesionální a usměvavý personal. Prijemny moderní a teplý interiér. Doporučujeme a určitě se vrátíme.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů