Profil uživatele
avatar

klevap

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  1
Oblíbenost komentářů
26
4
Počet komentářů 18
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 2

Moje komentáře

> 13. 11. 2017 - U Bansethů: Dopředu dlouho objednaná...
Dopředu dlouho objednaná místa na martinskou husu, dlouhé těšení a vyplatilo se! Skvěle upečená husa (lepší jsem zatím v restauraci neměl), vynikající zelíčka, milosrdně málo knedlíků (stejně by se na talíř nevešly), zalito výbornou plzní (i když, půjdete-li jen na pivo, pár lepších míst se v Praze najde)... Nějaký zápor? Narvaná hospoda a to jim přeju:-) V dobrém! Jo a abych nezapomněl! Koláč na závěr se rozplýval než se dotkl jazyka!
> 29. 09. 2017 - Lahofer hotel: Ravioli s bylinkovou...
Ravioli s bylinkovou ricottou byly dobré, opravdu domácí, možná mohly být výraznější. Ovšem velké zklamání z lišek na smetaně. Lišky byly mražené (personál přiznal)!!! Pachuť mrazáku (jak dlouho tam byly?) nepřerazila docela dobrá smetanová omáčka. Karlovarský knedlík rovněž neoplýval čerstvostí. Obsluha ale byla na úrovni a příjemná. Restaurace už by potřebovala vymalovat, stopy po průsaku na stropě nepůsobí dobře.
> 29. 09. 2017 - Lahofer hotel: Těšili jsme se na bezmasý...
Těšili jsme se na bezmasý oběd, který jsme si sestavili prohlédnutím menu na webu. Předkrm, ravioli z červené řepy, byly vynikající, k tomu dobře ochucená a čerstvá rukola, mňam. Následovala průměrná kulajda, bohužel s žampiony. Druhá polévka, pikantní thajská polévka z lososa, je asi thajská proto, že pálí. Náznak rybí chuti v červené vodové polévce přepálené červeným kari a pestem jako stopovým prvkem bez jediného kousku čehokoliv (losos, zelenina, koriandr…), jedním slovem podprůměrná.
> 27. 09. 2017 - La Casa Navarra: Chuťově výborná kulajda, i...
Chuťově výborná kulajda, i když naprosto něco jiného než znám od babičky (se slaninou, petrželí – je to ještě kulajda?), velmi dobrý losos (mohl být méně pepřený), dobrá ratatoille (málo lilku) a výborné domácí noky s pancettou a houbami (píší s houbami, ale i v sezóně to bohužel byly jen žampiony). To vše v příjemném prostředí a s výbornou obsluhou. Poměr cena/výkon dle mého výborný.
> 27. 09. 2017 - La Casa Navarra: Dveře už nevržou a kabinky...
Dveře už nevržou a kabinky jdou zajistit:-) Asi to čtou. Jen by mohli dát toaletní papír místo šmirglu a prodložit interval na světlo:-))
> 21. 02. 2017 - U Veverky: Dávám palec za slovo...
Dávám palec za slovo "skoro", Anděl je také na levém břehu:-) S vařením tady souhlas.