Profil uživatele
avatar

vsmejkal

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
16
3
Počet komentářů 78
Ohodnocené restaurace 7
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 7

Moje komentáře

> 26. 01. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Nejlepší obsluha v Praze....
Nejlepší obsluha v Praze. Vysoce profesionální, neskutečně milá. Dýňová polévka výborná, kulajda není kulajdou. Famózní stejk z jelena. Výtvarně zajímavý coulis z červeného jablka. Mandlovo-čokoládový dortík není dortíkem, ale čokoládovou rakvičkou s mandlovou náplní. Prostředí nelze moc vylepšit, nedojde-li k demolici. V létě nádherný výhled z terasy. Vinný list je nehodný 5* hotelu. Průměrní dodavatelé, fr. vína jen po 1-2 vínech z každé oblasti. Ročníky neuvedeny, prý 2016. Kdo to má pít?
> 26. 01. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Zcela souhlasím, a to...
Zcela souhlasím, a to včetně těch ztuhlých kuliček másla :-)
> 26. 01. 2019 - V Zátiší: Zkušenosti z minulého...
Zkušenosti z minulého týdne, NIKOLIV V RÁMCI FESTIVALU: Zátiší má co do kvality jídla, nabídky vín i obsluhy stále vysoký standard. Nezaznamenal jsem ani prodlevy v podávání jídel, ani jakékoliv vady. Přitom restaurace byla zcela zaplněna. Ale možná proto, že se jednalo individuální návštěvu mimo GRF. To, co píše níže xxhajek, je důsledkem formy návštěvy („V 17:30 se nahrnulo asi 20 objednaných lidí“), nikoliv neschopnosti restaurace.
> 12. 01. 2019 - Benjamin: Slibovaná zážitková...
Slibovaná zážitková degustace zase tolik zážitková není. Jídla jsou servírována s poměrně standardním vysvětlením, co že to dostáváme - ale to dělají i jinde. Stůl ve tvaru podkovy je dán nedostatkem prostoru a dveře přímo na ulici za zády 2 hostů jsou v zimě hodně nepříjemné. Porce extrémně malé - na 1 sousto. Některé hodně dobré, některé docela špatné (pupek), ale snaha o originalitu zde je. Slušná vína, zejména oceňuji nabídku izraelského Yarden. Ale poměr cena/výkon mi přijde dost nevýhodný.
> 12. 01. 2019 - Lavande: Menu vypadá lákavě, ale v...
Menu vypadá lákavě, ale v provedení jsou chybky. Skvělá celerová polévka vedle vysušeného daňka. Některým jídlům chybí "šmrnc", který slibuje jídelníček, je to ale slušná profesionální práce. Ne moc dobře ošetřené únětické pivo. Příjemná obsluha. Výhled na řeku. Jde to.
> 03. 01. 2019 - Grand Cru: My, co jsme milovali...
My, co jsme milovali Terroir s dvojicí Punčochář - Hepnar, jsme s úděsem sledovali, co se odehrává v Grand Cru. Tak přeji, aby nové působiště znamenalo i novou mízu podobně, jako ji chytil Michal Göth v Miuře.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací

Fotky z komentářů