Profil uživatele
avatar

Mostecky

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2013: 5

Moje komentáře

> 02. 02. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: V rámci GRF hodnotíme jako...
V rámci GRF hodnotíme jako lehce nad průměr. Obsluha snaživá a milá, jen překvapení, když po vylití olivového oleje na zem ho po celou dobu oběda nikdo neuklidil a servírka v něm stále šlapala??? Jinak předkrm až moc chutí na úkor kvality, potom skvěle upravená svíčková a zajímavý a chutný dezert. Bohužel jsme měli stůl v místě průvanu a tak bylo nepříjemně chladno. Přitom byly volné stoly na daleko lepších místech, ale nechtěli jsme prudit...Takže část skvělá, část zklamání.
> 02. 02. 2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Vynikající, jenom samá...
Vynikající, jenom samá chvála. Skvělá a milá servírka Katarina, nádherné prostředí, vynikající jídlo snoubené s vhodně vybraným vínem. Rádi se vrátíme už v létě na terasu a všude a všem doporučujeme. Děkujeme za fantastický gastronomický zážitek.
> 02. 02. 2019 - V Zátiší: V zátiší - nejhorší zážitek...
V zátiší - nejhorší zážitek v historii GRF. Obsluha i jídlo na úrovni vesnické čtyřky, na úvod téměř studená polévka a la minestrone, následoval šílený hl.chod - maso upravené jako něco mezi studentskou haší a bolognskými špagetami, víno bílé veltlín 2016 - zřejmě vyprodání zásob a číšníci absolutně bez zájmu, Už nikdy více!!!