Profil uživatele
avatar

Mišák

Gourmet

Nejlepší zážitek je úžasné jídlo, protože si ho můžete zopakovat a drží Vás při životě.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 20
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 3

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 11

Odkud jsem: z Prahy

Moje komentáře

> 10. 03. 2018 - Kobe Fusion Restaurant Anděl: Byl jsem zde na oběd a...
Byl jsem zde na oběd a posezení velmi příjemné. Jídlo bylo velmi dobré, tam není zásadně co vytknout. Co se týče obsluhy, tak byla skvělá, celou dobu se o nás pozorně srala, byla milá a když zjistili, že se jim ztratil jídelníček s alergeny, z jejich vůle dali slevu 25%. Já myslím, že úžasný přístup. Prostředí nikterak neuráží. Za mě doporučuji, za návštěvu určitě stojí.
> 25. 02. 2018 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Velmi dobré festivalové...
Velmi dobré festivalové menu a v podstatě asi není co vytknout. Stejně tak vinné párování bylo velmi dobré, možná až vyjikající. Nestalo se mi, že bych tu byl někdy nespokojen. Obsluha standartně perfektní, interiér příjemný a jídlo jak jsem již zmínil velmi chutné. Jeden další, velmi příjemný gastro večer. Mohu jen doporučit.
> 19. 02. 2018 - Bedřiška hotel, Orange Le Moon: Skvělé místo na jídlo ve...
Skvělé místo na jídlo ve Špindlu. Zatím při každé návštěvě velmi dobré jídlo z kvalitních surovin, přijemná obsluha a neurážlivý interiér. Osobně bych doporučil zkusit steak se špagetami aglio olio e peperoncino, je to skvělá kombinace. Jedinou menší výhradu bych měl k cenám, které možná neodpovídají umístění, na druhou stranu za tu cenu dostanete výborné jídlo. Takže volba je na Vás.
> 19. 02. 2018 - Ambiente – Pasta Fresca: Určitě jedny z nejlepších...
Určitě jedny z nejlepších těstovin ve městě, ne-li vůbec nejlepší. Čerstvě vyráběné se skvělými omáčkami a ingrediencemi, zkrátka těstoviny tak, jak mají být. Předkrmy také velmi dobré. Co se týče obsluhy, tak bez námitek stejně tak interiér, takže určitě stojí za návštěvu a dle mého názoru nejen jednu.
> 11. 02. 2018 - Terasa U Zlaté studně: Strávený čas zde byl...
Strávený čas zde byl zkrátka úžasný. Jídlo perfektní, obsluha vynikající a výhled na Prahu dechberoucí. Není co by se dalo vytknout. Je tedy snad jen na místě pochválit úžasnou práci pana Sapíka a přiznat, že vůbec poprvé jsem udělil 3 jedničky. Maximálně doporučuji, jde o špičku českých restaurací.
> 11. 02. 2018 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Obsluha byla velmi milá a...
Obsluha byla velmi milá a profesionální, prostředí krásné a ceny vysoké, avšak očekávané. Restaurace drží opravdu vysokou úroveň všeho. Ostatně v téhle cenové relaci není prostor pro chyby. Také z tohoto důvodu jsem měl možná až příliš velké očekávání, co se týče jídla. Jídlo bylo velmi dobré, to rozporovat nemohu, ale nějak jsem čekal něco víc, nějakou nadstavbu či co, ta bohužel nepřišla, což bylo takové mikro zklamání. I přesto určitě patří do TOP15 u nás a mohou návštěvu jen doporučit.
> 11. 02. 2018 - Grosseto III: Restaurace, která má...
Restaurace, která má proměnlivou kvalitu. Někdy se dostane nad průměr, někdy však klesá pod něj. To se týká jak obsluhy, tak jídla. Ceny jsou konstatně rostoucí, a proto se návštěva vyplatí, bohužel, stále méně.
> 11. 02. 2018 - Babiččina zahrada: Příjemná restaurace, milá...
Příjemná restaurace, milá obsluha, dobré jídlo, vyšší ceny. Myslím, že takovéto hodnocení bohatě postačí, neboť se jedná o jeden z podniků, na který si každý musí vytvořit svůj vlastní názor, ale určitě stojí za to, ho alespoň jednou navštívit.
> 11. 02. 2018 - U Malířů 1543: Pro mě jde bohužel o...
Pro mě jde bohužel o zklamání. Jídlo průměrné, interiér zajímavý, ale působící zašle, a obsluha stejný průměr jako jídlo. Co pro mě nejvíce šokující byla jejich "paštika", kterou bych označil za vyleženě nechutnou. Celkový dojem opět průměrný a vzhledem k cenám restauraci nemohu doporučit.
> 11. 02. 2018 - Cafe de Paris: Restaurace de facto s...
Restaurace de facto s jedním hlavním jídlem. U nás vcelku nezvyklý koncept však funguje skvěle. Místní specialita entrecôte s omáčkou dle tajné receptury je skvělá, obsluha velmi příjemná a profesionální. V neposlední řadě je nutnost pochválit výběr vín, neboť vína jsou vynikající a i za relativně příznivé ceny. Nezbývá mi nic jiného než vřele doporučit tuto restauraci.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů