Profil uživatele
avatar

Maxim

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 21
Účast na gastroakcích 12

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 21

Moje komentáře

> 05. 03. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Téma Leonardo da Vinci...
Téma Leonardo da Vinci zvládnuté na 1*. Humří espuma výborná, steak dokonalý a zákusek s motivem vrtulníku výtečný. Vína požitek z jídla umocňovala, perfektní výběr. Obsluha byla velmi sympatická a doplňovala již tak jeden z nejlepších zážitků festivalu.
> 05. 03. 2019 - Chorvatský mlýn: Po delší době jsme...
Po delší době jsme zopakovali návštěvu a opět velká spokojenost. Příjemná obsluha poradí s výběrem. Chobotnice pod pekou byla vynikající a doporučené víno také. Naprostá spokojenost a těšíme se na další návštěvu.
> 02. 03. 2019 - Bílá kráva: Dobře vybrané místo na...
Dobře vybrané místo na oběd. Příjemná atmosféra, sympatická obsluha a steaky naprosto vynikající. Určitě návštěvu rádi zopakujeme.
> 02. 03. 2019 - Bruxx: Příjemná atmosféra,...
Příjemná atmosféra, sympatická obsluha. Jídlo vždy výborné, vlastně v Bruxxu vždy chutnalo. Polední menu - dobrý výběr za rozumné ceny, a piva prostě jedna báseň.
> 26. 02. 2019 - Genius Loci: Bohužel vysoké očekávání od...
Bohužel vysoké očekávání od této restaurace se nenaplnilo. I když obsluha byla velmi příjemná a snažila se, celkově, i přes poloprázdnou restauraci vše trvalo neúměrně dlouho. K menu : Dršťky byly výborné, pastinákový krém - zajímavé, ale spíše omáčka, ravioly - povedené, vynikající, bažantí roláda - propadák - suché, bez nějaké výrazné chutě, spíše dieta, zmrzlina vcelku povedené kombinace. Vínům nelze nic vytknout. Celkový dojem - neurazí, ale ani nenadchne.
> 26. 02. 2019 - Bílá kráva: Perfektní oběd ! Interiér...
Perfektní oběd ! Interiér restaurace navodí atmosféru francouzského venkova. Obsluha byla příjemná a velice ochotná. Menu - všechny chody včetně vín byly skvělé, naprosto dokonalá byla rybí polévka. Jeden z nejlepších zážitků GRF 2019.
> 26. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Vynikající prostředí...
Vynikající prostředí umocněné absolutně profesionální a sympatickou obsluhou. Vlastní menu bylo pastvou pro oči i jazyk, všechny chody byly výborné. Vinné párování také skvělé, letošní nejlepší večeře v rámci GRF.