Profil uživatele
avatar

Galla

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 18

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Odkud jsem: Prague

Na co mám slabost: les moules

Moje komentáře

> 09. 03. 2018 - Villa Richter: V letošním roce to je pro...
V letošním roce to je pro nás jedna ze slabších restaurací co se týká jídla. Prostředí a obsluha- super. Víno jsme dostali pouze bílé (což nebylo na škodu, ale moc nenadchlo. Všechny pokrmy byly dobré a snědli jsme je. Ale jako průřez jídelníčkem, no nic moc. Úvod nenadchl, paštika mi moc chutnala, ale byla to jen paštika. Ryba nijak záživná a výrazná a dezert byl opravdu sladší.
> 09. 03. 2018 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Stejně jako vloni, tak...
Stejně jako vloni, tak letošní rok hodnotíme velice kladně. Obsluha příjemná i když festival končil. Jídlo výborné, chuťově vyvážené a víc než dost! Možná že dva dezerty byly až moc, ale břicho to nakonec zvládlo :-)
> 06. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Restaurace velká, ale...
Restaurace velká, ale příjemná a nebylo plno, tak se nemusel člověk překřikovat. Obsluha byla excelentní, jídlo průměrné. Za ty roky je to jedno ze slabších menu. Mušle nebyla ničím zajímavá, kreveta fajn- ovšem květákové rizoto bylo fantastické, hlavní chod velmi dobrý.. Celkově to byl velice příjemný večer s moc milou obsluhou.
> 06. 02. 2018 - U Emy Destinnové: U Emy jsem byla poprvé....
U Emy jsem byla poprvé. Oproti ostatním restauracím byla obsluha opravdu rychlá, moc nekomunikovala (a to nebylo plno ani z poloviny), ale snažili se být příjemní. Jídlo bylo v letošním roce prozatím jedno z lepších. I když nemusím syrové maso, tak Carpacio jsem snědla, králík byl křehký, o propečení steaku jsem si řekla- ten nám chutnal úplně nejvíc spolu s omáčkou. Přiobjednali jsme si různé deserty- klasika, která neurazí. Celkově= lepší průměr.