Profil uživatele
avatar

Krupi

Gourmet

Lépe jednou za čas kvalitní restaurace, než často obyčejná jídelna...

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 23
Ohodnocené restaurace 17
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 17

Moje nejoblíbenější

Restaurace: SaSaZu

Moje komentáře

> 12. 02. 2019 - U Emy Destinnové: Po příchodu nás obsluha...
Po příchodu nás obsluha chtěla usadit do poměrně nízkých sedaček, které pro večeři nejsou vůbec vhodná. Našstěsí po žádosti o jiný stůl nám obsluha vyšla ochotně vstříc. Carpaccio z bizona bylo naprosto famózní, stejně tak líčka i steak. Pouze kombinace tresky a růžičkové kapusty se špekem byla poněkud zvláštní a ingredience spolu úplně nefungovaly.
> 03. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Návstěva v rámci GFF2019....
Návstěva v rámci GFF2019. Užili jsme si příjemné prostředí a obsluha byla velmi milá a pozorná. Na všech třech chodech jsme si pochutnali, pečivo s třemi druhy másla bylo také vynikaící.
> 07. 01. 2019 - Café Imperial: Poslední zkušenost je ze...
Poslední zkušenost je ze snídaní. Pozitivní bylo, že jsme byli usazeni i bez rezervace. Jídlo bylo velmi dobré, odpovídající ceně. Ten den bylo v restauraci opravdu rušno, proto číšník, který nás obsluhoval působil poněkud nepřítomným výrazem. S přihlédnutím k předchozím zkušenostem však pevně věřím, že šlo pouze o ojedinělý případ.
> 07. 01. 2019 - Palanda: V současné době jedna z...
V současné době jedna z mých nejoblíbenějších burgráren v Praze. Velmi dobré housky i maso. Obsluha byla vždy také moc příjemná a vstřícná.
> 07. 01. 2019 - Blackdog Bar&Grill: Jak již bylo psáno v...
Jak již bylo psáno v některých komentářích níže, restaurace bohužel nyní žije především z perfektních recenzí z minulosti. V současné době se jedná o velmi průměrnou restaruaci. Především obsluha a organizace by zasloužila zlepšení.