Profil uživatele
avatar

papa

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 17
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 16

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 09. 02. 2019 - Bílá kráva: Výborná jídla, občas...
Výborná jídla, občas zahlcená obsluha (vzhledem k vysokému počtu hostů žádný div), přátelská atmosféra. Jen mimochodem: host odchází nasycen jako po obědě, ne že bych to vyžadoval, ale v některých restauracích se hosté cítí dotčeni.
> 05. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Výborným nápadem je písemná...
Výborným nápadem je písemná "Speciální nabídka nápojů" včetně aperitivů, kávy popř. čaje, která je součástí festivalového menu.
> 05. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Nemůžeme hodnotit jinak,...
Nemůžeme hodnotit jinak, než všechno výtečně, jídlo, možná trochu neformální, ale informovanou a dobře organizovanou obsluhu a bezkonkurenční prostředí. Restaurace byla plně obsazená a ohlasy byly jen nadšené.
> 30. 01. 2019 - Hoffmeister restaurant: Restauraci jsme navštívili...
Restauraci jsme navštívili včera v poledne. Byli jsme velmi spokojeni jak s podávanými pokrmy, tak s obsluhou. Zastavil se u nás i pan kuchař, který nás seznámil s filozofií jejich kuchyně. Doporučujeme.
> 23. 01. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Včerejší oběd velmi...
Včerejší oběd velmi příjemný po všech stránkách. Hned první chod je objevováním surovin a chutí (bez nápovědy v menu pro nás neřešitelné). Poté skvělé raviolo s (telecími) dršťkami, asi amuse bouche, by přeškolilo každého, kdo dršťky nemusí. Obsluha ochotná a vstřícná, se zájmem o to, co nám chutnalo nejvíce, zejména slečna Nikola.