Profil uživatele
avatar

fialmarie

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 27. 02. 2017 - Dobrá bašta: Návštěva restaurace v...
Návštěva restaurace v Litoměřicích proběhla bez problému, rychlá obsluha, pivo Svijany, občas prý mají i místní pivo z pivovaru Labuť. Jídlo dobře připravené, rychlý servis. Hezké stylově zařízené prostory, v létě na zahrádce musí být také příjemné posezení.
> 15. 02. 2017 - Bellevue: Úžasné prostředí, milá...
Úžasné prostředí, milá obsluha, perfektní servis. S degustací jsme byli velmi spokojeni. Naše chutě byly plně uspokojeny. Obzvlášť nám chutnala omáčka z červených pomerančů ke kachně a celkově kombinace sladko - slaných a kyselých chutí.
> 24. 01. 2017 - Na Jitrách: První návštěva o víkendu na...
První návštěva o víkendu na kávičku a desert proběhla nad očekávání. V mrazivém počasí zahřál krb uprostřed restaurace a výhled na zapadající slunce u prosklené stěny na tesasu. Ceny příznivé, určitě se vrátíme v létě na terasu, až pojedeme kolem na kole, nebo na tenis. Sezónní deserty - Pošírovaná hruška a Créme brulée s hruškovým sorbetem, mňam!
> 17. 01. 2017 - Villa Richter: Určitě se sem ještě vrátíme...
Určitě se sem ještě vrátíme na báječný výhled z terasy v letních měsících. Menu bylo výborné, Amuse-bouche něco jako roastbeef - jednohubka, polévka mile překvapila kombinací s kokosový mlékem, telecí hrubí místy tučnější, ale jinak chuťově velmi dobré, desert byl famózní, mango i v těstě, skvělá kombinace. Vybrali jsme si stůl u okna a dobře jsme udělali, v průběhu večeře jsme mohli sledovat, jak sníh začal zasypávat již tak zasněžené panoramata Prahy.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů