Profil uživatele
avatar

AFK11

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 37

Moje komentáře

> 18. 02. 2016 - Augustine Restaurant: V rámci GRF chodíme...
V rámci GRF chodíme objevovat dobré hospody s krásnými nápady a pokud možno s férovými cenami. To poslední splněno nebylo. Ve čtyřech jsme si za pár skleniček vína navíc a aperitiv připlatili tři litry. Víno bylo OK, ale nic extra. Cena 180 Kč za 1,15 deci byla zcela neadekvátní. GRF má být reklama na další návštěvy, ale po téhle zkušenosti už nikdy. Jídlo bylo ovšem skvělé. Mořský vlk s liškovým pyré, telecí lýtko i dezert. Fakt moc dobré. Velká škoda těch klasických "přátelských" cen...
> 18. 02. 2016 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Mandarin je jako když jste...
Mandarin je jako když jste Alenka a díváte se do zrcadla, Harry Potter na nádraží 9 3/4 a Neo, který následuje bílého zajíčka. Jídlo je vždycky originální, jemné a skvělé. Poslední návštěva GRF to jen potvrdila. Neobvyklý mix napříč Asií, od thajských taštiček plněných krevetami po lososa v banánovém listu přes tikku masala až po skvělé lassí. Slavný koktejl z mražené koule opět efektní a moc dobrý. Navíc výtečné víno, přičemž dolévání navíc se nakonec ukázalo jako příjemný bonus od podniku.
> 02. 02. 2016 - U Sapíků penzion: Krásný zážitek! Zauzená...
Krásný zážitek! Zauzená kachní prsíčka s čočkou delikatésní, candát s račí nádivkou jemný a nadýchaný a selečí kolínko prostě super bašta. Porce, že jsme to skoro nemohli sníst... :o) Tatínek se trochu zná s panem Sapíkem, chef se nám osobně věnoval, a když musel za vnoučaty, na omluvu poslal láhev výborného sektu. Nebyli jsme tam poprvé a určitě přijedem zase!