Profil uživatele
avatar

Cleia

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 21
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 48

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 13. 02. 2018 - Dvůr Hoffmeister: Příjemné překvapení v rámci...
Příjemné překvapení v rámci GRF, rodinný podnik nedaleko Prahy s atmosférou a velmi pozorným personálem. Cizrnová polévka vynikající, a to obzvlášť v kombinaci s kroketkou, hlavní chod, tj. pstruh, vyvážený. Výběr vína rovněž chválím. Spojili jsme večeři s noclehem a můžeme doporučit.
> 05. 02. 2018 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Indicky laděné menu...
Indicky laděné menu vynikající, překvapivě zajímavé v kombinaci s vínem. Velký dík patří i servisu, který byl nenucený, ale velmi pozorný. Díky
> 05. 02. 2018 - Augustine Restaurant: Děkujeme touto cestou za...
Děkujeme touto cestou za vynikající zážitek a vyzdvihujeme i milý a příjemný personál, což náš gurmánský zážitek ještě zpříjemnilo.
> 29. 01. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Přidám se k návštěvníkům s...
Přidám se k návštěvníkům s pochvalnými komentáři, dezert byl vynikající a dle mého i víno, zejména pak bílé, stojí za pochvalu. Děkujeme za příjemný zazitek.
> 29. 01. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Návštěva pro nás byla...
Návštěva pro nás byla zklamáním, kdy nepříjemný dojem začal již usazením ke stolu, jehož ubrus byl pokryt drobky z pečiva po předchozích hostech a květina ve váze měla své nejlepší dny již za sebou. Hlavní chod, tj.žebírka, byl studený, což celý pokrm degradovalo.Celkově jsme i z komentáře personálu měli dojem, ze hosté v rámci GRF nejsou vítáni, ale trpěli. Žádná tipovací soutěž v našem případě neproběhla.Z nám servis i mimo GRF a dle mého podávají jindy mnohem lepší výkon. Asi jsme měli smůlu.