Profil uživatele
avatar

Cleia

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 37

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 09. 02. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Za sebe osobně vyzdvihuji...
Za sebe osobně vyzdvihuji lososa na kari, trošku rozpačitý dojem mám z dezertu, který se mi typově k asijské kuchyni příliš nehodí, ale to je věc názoru. Příjemným zpestřením byla návštěva šéfkuchaře u stolu a jeho zasvěcený výklad o kimči, děkujeme za rozšíření našich obzorů v této oblasti. Celkový dojem příjemný, obsluha pozorná, nevtíravá.
> 09. 02. 2017 - Grand Cru: Gastronomicky příjemný...
Gastronomicky příjemný zážitek, velmi milý a pozorný personál. Určité výhrady máme pouze k podávanému vínu, které nebylo dle našeho názoru vhodně zvolené, z naší debaty se sommeliérem vyplynulo, že ani on by si podávaný druh bílého vína nezvolil. Chápeme, že GRF má své limity... I přes tento nedostatek zavítáme někdy v budoucnu i mimo GRF. Děkujeme
> 09. 02. 2017 - Bílá kráva: Navštívili jsme restaurace...
Navštívili jsme restaurace i mimo GRF a musím říct, že v předvedeném servisu není rozdíl, za což chválím. Z menu bych vyzvedla tatarák i kachní žaludky, polévka rovněž výborná. K hlavnímu chodu žádné výhrady, s masem problém nebyl.Uvítali jsme možnost objednat si dezert navíc. Prostředí velmi příjemné a velmi děkujeme personálu za přístup, ochotu. Není to standard všude:-)
> 09. 02. 2017 - Bellevue: Spokojenost se servisem i...
Spokojenost se servisem i jídlem, překvapivě dobré víno z moravské produkce.
> 09. 02. 2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Pozdní nedělní oběd byl...
Pozdní nedělní oběd byl celkově příjemný, jen by možná stálo za úvahu zmenšit porce sushi variací, neboť na jedno sousto jsou opravdu velké. Hlavní chod vynikající a dezert příjemně překvapil. Víno z Jižní Ameriky neoslnilo. Dojem nám zkazil odchod, kdy slečna z recepce beze slova vrazila mému doprovodu do ruky růži a bez rozloučení odešla k baru. Chtěli jsme poděkovat za příjemně strávené odpoledne, ale nebyl prostor, tak alespoň takto dodatečně díky servisu na place a v kuchyni.