Profil uživatele
avatar

Sasulka3

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 28
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 5

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 5

Moje nejoblíbenější

Kuchař: J.Oliver,P.Forejt,M.Liška,J.Punčochář,J.Horký

Pokrm: Flank steak ;-)

Nápoj: Piňa colada

Gastrokniha: Kuchárská elita, Moderní česká kuchyně

Gastropořad: Heston Blumenthal

Moje komentáře

> 14. 02. 2017 - Mlýnec: Promiňte, ale zdá se mi to...
Promiňte, ale zdá se mi to opravdu moc rýpavé.... Včera jsme taktéž byli na večeři. A personál tam měl plnou restauraci lidí, a i přes to se o nás perfektně postarali. Chápu, kdyby jste platila 5000 za večer, tak budete žádat dokonalý konfort...ale trocha lidskosti by Vám neuškodila ;-) Za nás určitě profesionální přístup, my nemáme co vytknout.
> 14. 02. 2017 - Mlýnec: Včerejší návštěva Mlýnce...
Včerejší návštěva Mlýnce byla....dokonalým zážitkem všech smyslů. Od začátku do konce o nás bylo královsky postaráno, personál byl velice milý, ohleduplný a usměvavý :-) Co se týče jídla, tak všechny chody byly geniální, lepší kachnu jsme v životě nejedli....Zauzený tataráček byl nevšedním zážitkem jak pro oko, tak pro jazyk :-) Musím ještě pochválit domácí pečivo-fenomenální. A porce byly velké, člověk se pořádně najedl. Opravdu nemám, co vytknout, takže děkujeme celému personálu :-)
> 05. 02. 2017 - Bianco e Nero: Chodím sem pravidelně přes...
Chodím sem pravidelně přes poledne na obědy a ještě jsem nedostala žádný pokrm, který mi nechutnal...Jídla fantastická jak vzhledově (kuchaři se na tom vždy pěkně vyřádí :-)...), tak ale i chuťově. Obsluha velice milá a interiér příjemný. Vždy se sem budu ráda vracet....
> 05. 02. 2017 - Meat & Greet burgerhouse: Zlákala mě sem kamarádka, a...
Zlákala mě sem kamarádka, a i když jsem měla na burgery jiného favorita, musím přiznat, že se sem velice ráda vracím. Skvělé domácí bulky a perfektní maso, vše čerstvé a moc chutné kombinace :-) (vždy si s kamarádkou půlíme dva druhy ) Hranolky a zajímavé chutě omáček jsou samozřejmostí. A aby to nebylo trapné, tak mají i skvělé předkrmy a dezerty :-D, a co je nutností, tak ochutnat domácí limonády...Pomerančová s karamelem a citrónová s šalvějí je pro mě bombou (bohužel tam byly pouze jednou)
> 04. 02. 2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: Minulý rok jsme byli tak...
Minulý rok jsme byli tak strašně spokojeni a nadšeni, že jsme letos museli jít znova...A udělali jsme velice dobře. Mě osobně zaujaly krevety v mandlovém gazpachu, ale naprosto dokonalým zážitkem byla roštěná a čokoládový dezert... (škoda, že toho nebylo více :-)...) Jen jsme trochu nepobrali uvítací drink. Doporučená vína byla opětparádní a náš číšník ,,Josef,, se o nás staral od začátku do konce s úsměvem :-)