Profil uživatele
avatar

mschejbalova

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 3

Moje komentáře

> 13. 02. 2019 - Miyabi: Na GRF 2019 vynikající...
Na GRF 2019 vynikající zážitek. Nejen, že jídlo bylo výborné, ale obsluha přidala i vyprávění, aby to byl ucelený zážitek. Vynikající nápad a pojetí.
> 24. 01. 2019 - U Emy Destinnové: Včerejší návštěva byla...
Včerejší návštěva byla bohužel zklamáním. Číšník, který uváděl ke stolu, naprosto zmatený, usadil nás k jednomu stolu, pak že musíme k jinému, který byl ale velmi nízký a nepohodlný, ani mi neodsunul velmi těžké křeslo. Nakonec nás přesadili k normálnímu stolu, ale někde za rohem. Obsluha by jinak byla fajn do běžné hospody, do tohoto podniku se absolutně nehodí vystupováním. Jídlo průměrné, porce velmi malé i na degustační menu. Nakonec velké a zdlouhavé zmatky s placením. Příště jinam.
> 16. 01. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Grand Restaurant Festival...
Grand Restaurant Festival 2019 byl zde vynikající zážitek. Již jsme zde jednou nebo dvakrát na GRF byli a letos to bylo zdaleka nejlepší. Skvěle sestavené menu, nejvíce překvapilo celerové velouté, které bylo famózní. Chutě ústřice trochu kazila přemíra jablka, kterého tam bylo moc a zastiňovalo ostatní chutě. Steak s topinamburovým pyré byl už opět skvěle dotažený a palačinka s Grand Marnier byla parádní tečkou. Obsluha perfektní, pan someliér naprosto bez chyby, vína skvěle vybraná.