Profil uživatele
avatar

kinume

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 33

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 04. 02. 2018 - Miyabi: Opravdu autentická japonská...
Opravdu autentická japonská kuchyně (takže skvělá!), příjemný interiér i obsluha.
> 04. 02. 2018 - Satuy: Polévka byla hvězdou...
Polévka byla hvězdou celkově vynikajícího menu. Slávky (které by stálo za to alespoň oddělit od skořápek, v kterých byly podávány, není příjemné se hrabat v polévce rukama) spolu s kokosovou pěnou a tak akorát pikantním kari vytvořily harmonickou a plnou chuť polévky. Na hlavním chodu zazářila nenápadná bažantí roládka, dezert byl krémový a velmi nenápadně kořeněný, s osvěžujícím sorbetem. A to vše v příjemném prostředí s milou obsluhou :)
> 04. 02. 2018 - Nostress: Myslím, že je rozdíl,...
Myslím, že je rozdíl, jestli pejsek sedí pod stolem, nebo na židli. Nevidím důvod, proč by pes nemohl sedět tam, kde máte boty, ať už je příležitost jakákoli.
> 04. 02. 2018 - Nostress: Dezert byl vynikající a...
Dezert byl vynikající a rozhodně nejlepší z podávaných chodů. Maso už někdo zmínil, bylo rozvařené úplně na kaši a spolu s mazlavými noky a kaštanovým pyré měl výsledek konzisteci dětské stravy s občasným křupnutím lískového oříšku. Co se předkrmu týče, tak losos neměl proti výrazně - i když dobře- ochucenému salátu ani tu nejmenší šanci.
> 04. 02. 2018 - Bílá kráva: Celkově vynikající oběd....
Celkově vynikající oběd. Maso chválili už ostatní uživatelé, já bych ráda vyzvedla i zeleninové přílohy. Celerové i dýňové pyré hebké a voňavé, květák krásně ochucený smetanvou omáčkou. Na estragonou omáčku jsme poprosili o lžičku, pán vedle nás nadšeně vylizoval prsty XD