Profil uživatele
avatar

Loslobosdrnkos

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  1
Oblíbenost komentářů
14
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 13

Odkud jsem: Děčín

Co dělám: Kuchař

Co nedělám: Neprudim

Kam chodím: Kam mě nohy donesou

Kam nechodím: Kam nechci

Co miluji: To kdybych věděl byl bych šťastnější

Co nesnáším: Podle nálady

Na co mám slabost: Jídlo a peníze

Poslední úlovek: Moje žena

Co bych si dal/a k poslední večeři: Pořádný hovězí steak

Proč se vám budu líbit: To bych také rád věděl

Moje komentáře

> 12. 09. 2017 - Promenáda: Měl jsem rajčatové...
Měl jsem rajčatové consommé, které bylo vynikající. Potom jsem chtěl poprvé ochutnat šneky-ti mi zas tak moc nechutnali. Pak jsem měl kachnu se zelím a knedlíkem, to jsem byl překvapen, protože jsem myslel, že dostanu šoulet a dýňové sauté, jenže jsem si spletl ptáka a místo husy řekl kachnu, kterou jsem ani nevěděl, že mají :-D Nicméně byla moc dobrá. Obsluha byla rychlá, milá a vtipná, moc se mi tady líbilo. Až budeme v KV, určitě se stavíme (na tu husu) :-)
> 23. 08. 2017 - Field: K obsluze bych neměl velké...
K obsluze bych neměl velké výhrady, slečna mohla být trochu milejší, ale byla rychlá,vstřícná a nevtíravá. Nadchl mě pan sommelier - vtipný a milý. A trochu déle jsme čekali na zaplacení, jinak jsem byl naprosto spokojený.
> 23. 08. 2017 - Field: Dal jsem si desetichodové...
Dal jsem si desetichodové menu a spároval s nealko nápoji jejich výroby a musím říct, že jsem neprohloupil. Třeba kombinace celer, brambora, lískový ořech byla senzační nebo červená řepa, anýz, libeček totéž. Jídla byla výborná, s opravdu silnou chutí. Třeba brambora, tvaroh, žloutek, ředkev nezní zrovna chuťově výrazně, ale bylo to naprosto super. Způsob servírování je též netradiční a originální, asi i proto mají na jídelním lístku namalován UFO talíř.
> 09. 07. 2017 - Nautilus: Do Nautila rádi jezdíme na...
Do Nautila rádi jezdíme na obědy, jídlo je vždy dobré a obsluha milá a rychlá, rádi se sem vracíme. Jako jedna z mála restaurací v Děčíně mají hotová jídla i v sobotu a neděli.
> 09. 07. 2017 - Café Fara: Café Fara bylo zakončení...
Café Fara bylo zakončení našich dovolenkových degustací a neprohloupili jsme. Prostředí krásné, obsluha pozorná, jídla super a to, jak jsou naservírovaná, to je skoro umělecké dílo. Jestli tudy pojedeme, určitě se opět zastavíme.
> 05. 07. 2017 - Templ: Byli jsme zde na večeři a...
Byli jsme zde na večeři a jídlo bylo výborné. Obsluha milá a nevtíravá. I přesto, že začalo pršet a všichni se stěhovali dovnitř, obsluha vše zvládla na jedničku. Mohu jen doporučit.
> 01. 07. 2017 - Tanzberg Boutique Hotel, Marcel Ihnačák Restaurant: Dal jsem si 5chodové menu,...
Dal jsem si 5chodové menu, vše bylo moc dobré, jen polévka byla vlažná, což byla škoda a kapr se dá připravit tak, aby se nemuseli vyndavat kosti. Mně to nevadilo, ale bylo by to lepší. Obsluha v podstatě žádná. Dělím obsluhu na číšníky a slouhy= ti vám donesou, co si objednáte, ale tihle ani to. Chtěl jsem si dát ještě vodu k pití a přítelkyně domácí limonádu, neměli jsme šanci.To bylo v restauraci asi 10 lidí na 4 obsluhující.
> 26. 02. 2017 - Augustine Restaurant: Na sádlo jsem se velice...
Na sádlo jsem se velice těšil, jelikož jsme téměř všude dostávali máslo a moc jsem si na něm pochutnal, i přítelkyni jsem ho snědl :-) Candát byl moc dobrý a s merlíkem zajímavá kombinace. Jelen sika s kaštanovou nádivkou a brusinky, omáčka z červeného vína je klasika, ale tady moderně podaná a obzvláštněná tuřínem a cibulkou Borretana, která byla také super. Dezert též vynikající. Obsluha moc milá a příjemná, nemám co vytknout.
> 26. 02. 2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Jídlo mi zde moc chutnalo....
Jídlo mi zde moc chutnalo. Velice překvapil bramborový krém, který byl příjemně nakyslý od svařeného bílého vína. Kuřecí prsíčko bylo štavnaté a s kombinací máslových fazolí dohromady zajímavé. Obsluha tu byla nepopsatelná, velice vstřicná, profesionální, srdečná, prostě nejlepší, co jsem zatím zažil a to jsem jen letos byl na sedmi degustacích. Rád se sem vrátím třeba v létě, podívat se na jejich terasu, jak mi bylo doporučeno.
> 26. 02. 2017 - Aquarius Restaurant: Jídlo mi moc chutnalo....
Jídlo mi moc chutnalo. Kombinace ryby a luštěnin s citronovým olejem výtečná. Moc mi nesedělo červené víno a ryba, ale po vysvětlení obsluhy, proč to tak napárovali, jsem jejich záměr pochopil. Babá byla také velice dobrá, jak byla nasáklá citronovým likérem, ani málo, ale ani moc, úplně se rozplývala. U obsluhy mi vadilo, že příliš nekomunikovali, mám rád se k jídlům vyjadřovat, když to někdo chce slyšet, ale nakonec toto zachránil pan Tomáš, se kterým jsme si o všem popovídali při odchodu.
> 14. 02. 2017 - Mlýnec: Jídlo v Mlýnci bylo velice...
Jídlo v Mlýnci bylo velice dobré. Překvapilo mě a to mile, že to byla tradiční česká kuchyně (tatarák, kachna č.zelí br.kn.), ale moderně a velice sexy pojatá. Také mě potěšilo žervé navíc. Slečna servírka se o nás starala také pěkně, uvážím-li, že nás přišlo celkem hodně, tak nelze nic vytknout. Jen slečna hosteska by si měla zopakovat etiketu a uvědomit, že dělá první dojem.
> 14. 02. 2017 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Obsluha v CottoCrudo byla...
Obsluha v CottoCrudo byla na profesionální úrovni, což je v takovém podniku skoro samozřejmostí, alespoň co jsem se já setkal, ale tady byli ještě navíc srdeční a velice milí. Každý nás pozdravil, hosteska se zeptala, jak jsme se měli a když jsem se zeptal číšníka, jestli si mohu vzít GRF menukartu domů na památku, nabídl mi i stálou menukartu, což se mi ještě nestalo a byl jsem mile překvapen. Jídlo bylo super, moc mi chutnalo a rád se zastavím i mimo GRF.
> 29. 01. 2017 - Bellevue: Celkově jídlo super. Jako...
Celkově jídlo super. Jako bonus beru výtečný amuse bouche - příjemně překvapil. Obsluha byla také na 1, zvláště pak číšník Petr, který nám zodpověděl všechny naše otázky a bylo na něm vidět, že ho náš názor na jídla zajímá. K interiéru není snad co dodat - úžasné skleněné doplňky od Ronyho Plesla.
> 29. 01. 2017 - Red Pif: Jídla byla super, nemohu...
Jídla byla super, nemohu nic vytknout. Jen snad pro mě by mohl být pečený bok více prorostlý, ale chápu, že nás takových je málo a šéfkuchař se podřídil většině. Co mě zaujalo, byl nápad udělat jídlo s jednou hlavní ingrediencí na 4 způsoby. Jako bonus beru, že nám byly představeny samotným šéfkuchařem, to se nám na GRF ještě nestalo. Interiér sice nijak zvlášť nezaujal, ale byl útulný a domácký. Obsluha normální, odpovídající typu restaurace.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů