Profil uživatele
avatar

Krupičkovi

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2014: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 30. 04. 2014 - La Casa Navarra: Zřejmě musíme mít smůlu na...
Zřejmě musíme mít smůlu na obsluhu. V restauraci byly děti, které řádily. Když jsme při příchodu požádali, zda si můžeme sednout stranou, nešlo to (ale uvedený stůl byl až do našeho odchodu volný). Když děti odešly, obsluha kolem nás přenášela stoly, rovnala židle atd. - jako bychom tam nebyli. Byli jste někdy na seřazovacím nádraží? A jedli jste tam? Tak takové to bylo.
> 30. 04. 2014 - Lahofer hotel: Perfektní obsluha, krásné...
Perfektní obsluha, krásné místo. Jídlo bylo ale naprostý šok. Nedá se popsat jinak než jako nepoživatelné! Odešli jsme hladoví, protože téměř vše zůstalo na talíři. Maso bylo samá šlacha, nešlo rozkousat, brambory štouchaný byly gumové a jako lepidlo. Houby asi 5 x zmražené a rozmražené - odporné. Vše za velmi vysoké ceny, ale bufety na nádraží vaří lépe. Byli jsme v šoku, že něco takového může být zařazeno v Maurer výběru. I když jsme vše vrátili, inkasovali plnou částku. Varuji, sem opravdu ne
> 30. 04. 2014 - Bílá kráva: Slabinou restaurace je ne...
Slabinou restaurace je ne zcela perfektní obsluha a stísněný interiér. Není nic příjemného mačkat se u malého stolku u záchoda (i když máte rezervaci) a dlouho čekat na uvedení ke stolu (když u recepce nikdo není a není a není) a čekat na obsluhu a čekat a čekat... Asi už tam nepůjdu. Obchodní klienty vzít raději jinam a na GRF také již ne.
> 30. 04. 2014 - Zámek Liblice: Liblice jsem navštívil...
Liblice jsem navštívil podruhé (tentokrát v rámci GRF). V místě probíhal masopust (na což nás při rezervaci nikdo neupozornil), personál neměl čas nás obsluhovat (víno jsme neměli šanci doobjednat až do konce oběda), hluk, že nebylo slyšet vůbec nic. Zákusek jsme nedojedli (navzdory malé velikosti nestál za to). Z ostatních chodů jsme také nebyli nadšeni. Zřejmě velká smůla, poprvé jsem byl velmi spokojen a zámek je krásný. Obsluha se ani nedivila, že nedostala spropitného. Velké zklamání!