Profil uživatele
avatar

Pinot

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
21
2
Počet komentářů 49
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 9

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 11. 10. 2016 - U Všech kukaček: Na tuto lokalitu až...
Na tuto lokalitu až nevídané, nápaditá kuchyně v rozumných cenách a dobré kvalitě. Trochu široký sortiment, ale zase si každý vybere. Ještě by to chtělo doladit detaily jak v chuti tak servisu. Zajímavý vinný lístek, jen toho Alsace by nemuselo být tolik a něco dalšího z jiných oblastí Francie by potěšilo, ale to je můj subjektivní názor.
> 11. 10. 2016 - Modrava pivovar: Kuchyně průměrná, nečekejte...
Kuchyně průměrná, nečekejte žádný gastro zázrak, ale pokud se spokojíte se sklenicí piva a něco k tomu, tak jste ok. Pro mě bohužel, ani pivovarská klasika, ani restaurace, prostě od každého něco s cílem uspokojit širokou klientelu, přivítal bych více vyhraněný styl, když pivovar, tak prostě vše v tomto stylu a to i koncept jídel!
> 10. 10. 2016 - Angusfarm: Super atmosféra, výborné...
Super atmosféra, výborné jídlo, navíc vše od masa, až po zeleninu z domácí farmy! Skvělá dýně a Sommeliér fakt dobrej. Šikovnej klučina, kterej by mohl z fleku dělat v nejlepších podnicích v Praze! Také má s čím pracovat, výběr vín je vzhledem k lokalitě až neuvěřitelný!
> 10. 10. 2016 - Angus Steak House: Musím říci, že poměrně...
Musím říci, že poměrně slušný pokrok od poslední návštěvy předloni! Jídlo vydařené, obsluha slušná a fakt super výběr vín za velmi přijatelné ceny! Doporučuji!
> 10. 10. 2016 - Budino: Poslední dvě návštěvy,...
Poslední dvě návštěvy, jídlo jako standartně naprosto v pořádku, možná pro někoho nedostatečná šířka sortimentu, ale myslím, že to takto stačí! Horší je to s víny, nevím proč je stále většina lístku vyprodaná...nabídka nic moc a vína, co si zřejmě vozí majitel sám, tam vidím velkou mezeru!
> 10. 10. 2016 - Marina Ristorante: Krásný výhled a poměrně...
Krásný výhled a poměrně svižný přísun jak jídla, tak nápojů. Kvalita slušná, obsluha příjemná. Není to sice nic zázračného, ale velmi slušný standart. Celkem spokojenost.
> 10. 10. 2016 - Pot-au-feu: Jako již po několikáté,...
Jako již po několikáté, opět úžasný zážitek! Navíc zde má vinný lístek opravdu myšlenku a smysl, prostě paráda!
> 23. 02. 2016 - Passage, Wine & Dine: Skvělý vývar se ztraceným...
Skvělý vývar se ztraceným vajíčkem, kohout by snesl více omáčky, sumec vynikající! Na závěr úžasné sýry v super kondici a víno o kterém se mi zdá ještě teď! Děkuji za zážitek!
> 23. 02. 2016 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Opravdu průměrné rizoto a i...
Opravdu průměrné rizoto a i další jídla spíš efektní než chuťově vyladěná. Ceny opravdu vysoké, lahev Moravy 1.300,- a podobně! Obsluha příjemná a profesionální.
> 23. 02. 2016 - Aromi: Vyzkoušeli jsme rizoto a...
Vyzkoušeli jsme rizoto a těstoviny z klasického denního menu. Úprava zajímavá, chuť už slabší. Vzhledem k ceně a očekávání spíš zklamání. Obě jídla bych označil jako průměrná, která ničím nepřekvapí!
> 20. 01. 2016 - Kalina cuisine & vins: Tak to jsem rád, že nejsem...
Tak to jsem rád, že nejsem sám...už jsem myslel, že jsem kverulant samotář, když to všichni ostatní tak vychvalují!

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů