Profil uživatele
avatar

Martin

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 25
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 25

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje komentáře

> 02. 03. 2019 - U Malířů 1543: Velmi zajímavý nápad...
Velmi zajímavý nápad vytvořit celé festivalové menu ve znamení lanýžů. Všechny podávané chody byly skvělé, nejvíce nám chutnalo hovězí carpaccio a dezert čokoládový mousse s brownies, který přišel představit zástupce šéfkuchaře a zeptat se nás, jak nám celé menu chutnalo. Velmi dobrá podávaná vína, obzvláště Weissburgunder. Krásné prostředí podniku v historickém domě, příjemná obsluha. Snížená cena vybraných nápojů v rámci GRF. Skvělý příjemný zážitek a malá pozornost při odchodu.
> 24. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Opět jeden z nejlepších...
Opět jeden z nejlepších zážitků. Všechny chody byly vynikající, obzvlášť naprosto úžasné ceviche z pražmy a dezert kávová espuma. Výborně zvolená vína k jednotlivým chodům. Úžasné výhledy z terasy. Skvělá, ochotná a milá obsluha. Doobjednali jsme si i nápoje za velmi příznivé festivalové ceny. Nemáme vůbec žádné výhrady. Z letos navštívených degustací to bylo zde a v restauraci Zlatá Praha to nejlepší. Právem 1.místo
> 18. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Jako vždy skvělý zážitek v...
Jako vždy skvělý zážitek v této restauraci v rámci GRF. 5chodové menu bylo úžasné. Nejvíce nám chutnal mezichod celerové velouté, dále hlavní chod steak z vyzrálé plece a také dezert palačinka. Obsluha byla pozorná a milá. Snad jen, než k nám poprvé po příchodu přišla, chvíli trvalo. Jídla byla velmi dobře odprezentována stejně tak párovaná vína, která byla skvěle zvolená. Příjemná byla i zvýhodněná nabídka nápojů v rámci GRF. Prostředí restaurace samozřejmě krásné. Rádi přijdeme znovu.
> 10. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Letos byly opět jednotlivé...
Letos byly opět jednotlivé nabízené chody výborné. Nejvíce nám chutnala Kachna na pomerančích, velmi dobré bylo i raviolo s dršťkami. Párována vína byla také v pořádku, obzvláště bílé nám moc chutnalo. Dali jsme si skleničku navíc, jedna stála 250Kč. Prostředí příjemné, krásná květinová výzdoba v lobby. Obsluha byla skvělá a informovaná, kromě jednoho číšníka, který na náš jednoduchý dotaz k podávanému chodu odpověď neznal a musel si pro ní jít do kuchyně. Celkově jsme, ale byli spokojeni.
> 03. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Naše zatím bezpochyby...
Naše zatím bezpochyby nejlepší degustace na letošním GRF. Nádherné prostředí podniku v kombinaci s výhledem na večerní Prahu. Vynikající servis – všichni číšnicí vč. hostesky milí, vstřícní a velmi ochotní. Co se týká podávaných chodů všechny byly skvělé – ať už výborný zauzený losos, fantastická telecí líčka i na závěr jáhlový nákyp. Chutnal nám i amouse bouche a podávané pečivo s 3 druhy másla a rovněž výborně zvolená vína k chodům. Určitě moc rádi přijdeme znovu, třeba v létě na terasu :)
> 28. 01. 2019 - Valmer: První návštěva v této...
První návštěva v této restauraci a byli jsme moc spokojeni. Obsluha byla pozorná a dobře popsala každý z podávaných chodů a i podávaná vína, která byla k chodům dobře zvolená. Zajímavý amuse bouche - houbové cappuccino, z dalších pokrmů nám nejvíce zachutnalo kachní prso, celerové pyré a lanýžové krokety. Sušená hovězí svíčková byla také dobrá, dezert nás příliš nezaujal. Celkově hodnotíme naši návštěvu pozitivně.
> 28. 01. 2019 - Aquarius Restaurant: Krásné a příjemné prostředí...
Krásné a příjemné prostředí v historickém domě. Obsluha byla příjemná a vždy dobře popsala každý z chodů i párovaná vína. Před vlastní degustací také nabídka aperitivů za zvýhodněnou cenu. Z podávaných pokrmů nás nejvíce zaujal amuse bouche, který byl i zajímavě servírovaný. Hlavní chod byl dobrý stejně tak polévka. Dezert byl trochu slabší. V restauraci bylo překvapivě málo hostů cca 4 stoly a všichni na GRF. Jinak celkově velmi příjemně strávený večer.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací