Profil uživatele
avatar

Jirka06

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 12

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 28. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Opět perfektní zážitek a...
Opět perfektní zážitek a protože vše pozitivní již bylo řečeno a zápory jsme nenašli, tak můžeme jen chválit a těšit se na další skvělé zážitky v této restauraci.
> 20. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Při naší sobotní návštěvě v...
Při naší sobotní návštěvě v této restauraci jsme byli velmi spokojeni. Perfektní menu včetně jídel nad rámec GRF, velmi ochotný personál poskytující veškeré informace nejen o jídlech a vínu, ale i celkový velkorysý přístup restaurace nás přesvědčili o oprávněnosti kladných hodnocení. Zajímavým zpestřením byl losos přinesený v kouři, kdy se chuťové pohárky automaticky nastaví na teplý pokrm, aby vzápětí dostaly chladné sousto. Určitě to nebyla naše poslední návštěva této restaurace.
> 27. 01. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Naše sobotní návštěva...
Naše sobotní návštěva proběhla bezvadně, stejně jako naše jiné návštěvy této restaurace. Menu opravdu perfektní, včetně párování s víny, vystupňovaná chuť a velmi nápadité servírování. Obsluhující servírka ochotná s výbornou prezentací pokrmů a vín.
> 21. 01. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Děkujeme za bezvadný...
Děkujeme za bezvadný zážitek. Naše druhá návštěva této restaurace a opět krásně vystupňovaná chuť jídel vyladěná s vínem. Prezentace jídla i vína byla perfektní, stejně jako celkový přístup personálu. Jak je už uvedeno níže, laťka je nastavena opravdu sakra vysoko.