Profil uživatele
avatar

jajegyn

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
3
Počet komentářů 37
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 37

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 26. 02. 2019 - Maso je maso: Před degustací jsem četl...
Před degustací jsem četl předchozí komentáře. S malou duší jsem šel s manželkou na degustaci, s tím, že jsme si řekli, že necháme bez připomínky vše běžet: obsluha milá, hovoří česky a při každém jídle se přišla zeptat zda je vše v pořádku. A jídlo bylo v pořádku, dobré vepřové, vynikající hovězí žebro a velmi ucházející ,, zákrm,,.. Pivo i víno bylo ihned na stole jak jsme si vybrali a objednali. Voda pouze v karafě, to je možná jediná výtka k festivalové ochutnávce. Jinak vše v klidu.
> 08. 02. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Grand festival 2019. Jídlo...
Grand festival 2019. Jídlo vynikající, párování s vínem též. V restauraci jsme většinu času byli sami, obsluha se střídala ( 4 lidi) a komunikace byla příliš neosobní, ale nebyla ani zdravě profesionální, dcera jí charakterizovala jako ,, skoro buranskou,, a měla pravdu! Prostředí moderní s výhledem na Prahu. V zimě kazí výhled na prahu pohled na neupravené venkovní prostory včetně stolů, židlí a některých rostlin. Působí to značně neútulně.
> 05. 02. 2019 - U Malířů 1543: Chvilku po mém komentáři mě...
Chvilku po mém komentáři mě stupido dal negativní hodnocení mého komentáře. Stupido byl jsi s námi v restauraci? Nebo ti tam nechutnalo? Nebo jen sázíš negativní body? To jsi mě vytrestal, restaurace byla super! A ty jsi stupido!
> 05. 02. 2019 - U Malířů 1543: Výborný večer, skvělé...
Výborný večer, skvělé prostředí, vynikající obsluha. Velmi chutné menu, není co vytknout.
> 25. 01. 2019 - The Eatery: Letos první ochutnávka v...
Letos první ochutnávka v rámci festivalu. Letos jsme vybrali restaurace, kde jsme ještě nebyli. Hodnocení? Vynikající! Super! Skvělý tataráček, vynikající bůček a velmi dobrý ,, zákrm,,. Obsluha milá, komunikativní. Telefon s manažerem o malém posunu času degustace bez problémů. Určitě navštívíme mimo festival.