Profil uživatele
avatar

IvetaJ

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 24
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Bellevue

Kuchař: Zdeněk Pohlreich

Pokrm: Italská pasta

Nápoj: Frisco

Gastropořad: Dva italští gurmáni

Gastrofilm: Ratatouille

Moje komentáře

> 14. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Mirku, jak píšete - je to...
Mirku, jak píšete - je to věc názoru. A jen k té zmrzlině - ta okolo kokosu pouze prošla... Zkuste si zajít do pražské zmrzlinárny Crème de la Crème nebo táborského Moccacaffé. Tam totiž dělají podle mě pořádné zmrzliny.
> 13. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Z Aureole máme rozporuplné...
Z Aureole máme rozporuplné pocity. V takto prvotřídní restauraci bych čekala domácí pečivo a ne kupované bagety. Předkrm - saranče je podle mě úlet a do takové restaurace se nehodí. Hlavní chod neurazil ani nezaujal. Doufali jsme, že to vylepší dezert, ale bohužel. Sůl se hodí ke karamelu a NE ke kokosu, stévia makronka hrozná a stejně tak gel z jehličí. Malinový prach jsme na talíři neobjevili. Jako řidiči mi byla nabídnuta pouze voda. V jiných restauracích nabídnou alternativu za víno,tady ne.
> 13. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Z Aureole máme rozporuplné...
Z Aureole máme rozporuplné pocity. V takto prvotřídní restauraci bych čekala domácí pečivo a ne kupované rozpečené bagety. Předkrm - saranče je podle mě úlet a do takové restaurace se nehodí. Hlavní chod neurazil ani nezaujal. Doufali jsme, že to vylepší dezert, ale bohužel. Sůl se hodí ke karamelu a NE ke kokosu - tuhle kombinaci už víckrát jíst nechci. Stévia makronka hrozná a stejně tak gel z jehličí. Malinový prach jsme na talíři neobjevili. Jako řidiči mi byla nabídnuta pouze voda. Nic víc.
> 07. 02. 2018 - Babiččina zahrada: Byli jsme maximálně...
Byli jsme maximálně spokojení. Skvělé jídlo, které nám perfektní obsluha vždy do detailu představila, vybraná vína (místo dvou sklenek jsme dostali tři - ke každému chodu jiné) a příjemná atmosféra. Do Babiččiny zahrady se brzy vrátíme!
> 21. 01. 2018 - Nautilus hotel, Goldie: Degustace v Nautilu byla...
Degustace v Nautilu byla naprosto báječná. Celé menu bych označila za naprosto skvostné. Lepší dezert jsem už dlouho neměla. A velmi nás potěšila pozornost podniku ve formě liškového krému. Obsluha je velmi příjemná a komunikativní. Měly jsme možnost podívat se i do kuchyně. Určitě se vrátíme i mimo festival.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů