Profil uživatele
avatar

IvetaJ

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 20
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 13

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Bellevue

Kuchař: Zdeněk Pohlreich

Pokrm: Italská pasta

Nápoj: Frisco

Gastropořad: Dva italští gurmáni

Gastrofilm: Ratatouille

Moje komentáře

> 10. 02. 2017 - Chateau St. Havel: Jedním slovem průměr....
Jedním slovem průměr. Předkrm bych rozhodně neoznačila jako terinu. Navíc chuťově vůbec nenadchl.Hlavní chod byl nedochucený a to jak maso, které bylo i tuhé, tak cizrna (tu bych udělala spíše ve formě pyré) i zeleninová kroketa. Dobrá byla jen omáčka.Dezert byl skvělý po chuťové i vizuální stránce. Místo vína nám jako nealko variantu nabídli pouze nealko pivo,což je v porovnání s jinými restauracemi v GRF dost tristní. Nemáme důvod se vracet.
> 28. 01. 2017 - Villa Richter: Perfektní zážitek. Musím...
Perfektní zážitek. Musím pochválit všechno - prostředí, jídlo i obsluhu, díky které jsme se cítili "jako doma". Místo vína nám byla nabídnuta alternativa v podobě soft drinku, což velmi oceňuji. Z jídel bych vyzdvihla hlavní chod - telecí a poté dezert. ten nás skutečně nadchnul. Určitě se vrátíme i mimo GRF.
> 28. 01. 2017 - V Zátiší: V předchozích letech jsme v...
V předchozích letech jsme v rámci GRF navštívili Bellevue i Mlýnec (obojí naprosto skvělé zážitky) a do restaurace V Zátiší jsme šli s velkými nadějemi. Bohužel se nenaplnily. Obsluha byla nevšímavá a jednotlivé chody nám téměř nepředstavila. Polévka výborná, kachna obyčejná a nádivka nedochucená, mdlá. Oba tyto chody bych rozhodně neoznačila jako degustační porce. Dezert - omáčka skvělá, ale to "bílé cosi" v ní bylo naprosto bez chuti. Obsluha nám ani nepopsala, co to jíme a nenabídla kávu.