Profil uživatele
avatar

Del

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 3

Moje komentáře

> 19. 02. 2019 - Mlýnec: Jídlo: jednoznačně...
Jídlo: jednoznačně nejslabší ze všech degustací. Celer nebyl grilovaný, ale vařený. Uzená makrela byla nežádoucí v předkrmu. Hovězí žebro téměř nepoživatelné. Dezert byl výborný. Obsluha: kmitala, pozorná. poté, co nás obsloužili, nastal klasický nešvar v českých restauracích: přestali si nás všímat a museli jsme čekat dlouho na účet. Prostředí: zajímavé. Rozhdoně tam nepůjdeme víckrát.
> 02. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Skvělý zážitek, výborné...
Skvělý zážitek, výborné jídlo o 5 chodech. Nádherné prostředí. Milá obsluha (ženská část obsluhy jemně arogantní, ale v normě).
> 16. 01. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Při příchodu nás zarazilo,...
Při příchodu nás zarazilo, že jsme museli čekat přesně na čas dle rezervace (ca 10 minutové čekání). Poté jsme byli uvedeni ke stolu (nemohli jsme si vybrat stůl). Jídlo: nejslabším chodem byla humří omáčka (bez chutí). Steak a dezert byly vinikající. Obsluha: příjemná a nevtíravá. Měli jsme uvítací drink (mimo balíček a jeho cena byla relativně vysoká). WiFi nebyla k dispozici. Interiér: ve stylu amerického steakhouse, poměrný tmavý, dobře osvětlený. Nebylo hlučno, bylo možné konverzovat.