Profil uživatele
avatar

Chuťovka

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 44
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 58

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 8

Moje komentáře

> 19. 02. 2018 - Levitate Restaurant: Chutě objevné a bez chyby....
Chutě objevné a bez chyby. Před kuchaři "klobouk dolů". Ovšem porce opravdu "pro chuť a zážitek" a to i ty doobjednané z menu. Prostředí velmi příjemné a poklonu za design a optické zvětšení jinak velmi malého prostoru, zrcadly a zelení. Přeji, aby se jej podařilo v tomto krásném stavu i udržet. Protože, jak se obsluha vyjádřila, zeleň zůstává bez péče, což je na usychajících kapradinkách už i vidět. Číšnice začala být na hosty příjemná až po příchodu šéfa.
> 11. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Letos milé a nečekané...
Letos milé a nečekané překvapení festivalu po delší pauze. Odcházeli jsme spokojeni a s krásným zážitkem
> 11. 02. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Jídlo výborné. Ovšem...
Jídlo výborné. Ovšem návštěvu jsme si moc neužili, protože ještě před předkrmem došlo k otevření dveří do lobby. Takže větřík povíval mezi otočnými vchodovými restaurace/lobby. Na naši prosbu personál spojovací dveře zavřít odmítl. Byli jsme rádi, že jsme lednici mohli opustit. Bez tepelné pohody se ani nejlepší jídlo nevychutná.
> 03. 02. 2018 - Terasa U Zlaté studně: V letošním roce byla...
V letošním roce byla návštěva skutečně krásným zážitkem!
> 03. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: V letošním roce nejslabší z...
V letošním roce nejslabší z navštívených restaurací. Povedl se amuse bouche a sushi. Ostatní bylo bez chutě a o nedosmaženém sarančeti raději nemluvím. Dveře na terasu se stále nedají zavírat, takže opět nepříjemně táhlo. Při celkem osmi hostech v celé restauraci (všichni z Food Festivalu) si číšník nezapamatoval naši objednávku kávy...
> 22. 01. 2018 - Nostress: Ne každý chce jíst či být v...
Ne každý chce jíst či být v prostorách se zvířetem. Takže díky, že restaurace a hotely alespoň oznámí, koho hostí a určí si tím svoji klientelu.
> 22. 01. 2018 - Bellevue: Bellevue jsme navštěvovali...
Bellevue jsme navštěvovali rádi i mimo festival. Ovšem teď po delší době, žádné nadšení, bohužel. Marinovaný pstruh a quinoa neurazily, ale ani nenadchly. Selečí hřbet byl žvýkačkový. A pohled vzhůru, na silnou vrstvou prachu obalený lustr, vyvolal otázku, jak nyní vypadají prostory, které hostům na očích nejsou. Třeba kuchyně....
> 22. 01. 2018 - Aquarius Restaurant: I tento rok byla návštěva...
I tento rok byla návštěva příjemným zážitkem po všech stránkách.
> 22. 01. 2018 - U Malířů 1543: První návštěva nebyla...
První návštěva nebyla zklamáním. Desert se povedl. Nenadchla výrazně až nepříjemně rybovitá raviola s náplní ze pstruha. Tady souhlas s předchozím hodnocením, lépe se to nedalo popsat. Křepelka výborná. Celkově velmi příjemný oběd.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů