Profil uživatele
avatar

dkralikova

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 13
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 28. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Exkluzivní menu GRF, moc...
Exkluzivní menu GRF, moc nám chutnalo. Skvělý servis. Úplně nás neoslovilo prostředí restaurace a hotelu ve stylu devadesátkové laciné honosnosti. K atmosféře nepřispěla ani společnost u vedlejšího stolu, velká skupina rusky hovořících mužů v teplákových soupravách a ponožkách s vyzutými teniskami. Za skvělé jídlo a servis samozřejmě děkujeme.
> 28. 02. 2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Po pravdě, menu GRF nás po...
Po pravdě, menu GRF nás po přečtení neohromilo. O to větší překvapení nás ve skutečnosti čekalo. Interiér exkluzivní, servis perfektní, jídlo skvělé. Bonusem jsou prostory ozdobené uměleckými díly, takže host jí výborné pokrmy uprostřed galerie. Naprosto ohromující tečkou na závěr, alespoň pro nás, byla návštěva střešní terasy a úžasné výhledy na sluncem zalitou Prahu. Děkujeme.
> 23. 01. 2019 - Atelier Cocktail Bar & Bistro: Festivalové menu nás...
Festivalové menu nás uchvátilo, jídlo bylo skvělé od začátku do konce, vlastně nevím, zda bych mezi chody vybrala favorita. Každopádně kombinace celeru, uzeného tvarohu a capari se ciderem byla neobvyklá a naprosto dokonalá. K Parfaitu z bílého máku a povidlům jsem pila Vejrus coctail, který byl skvělý. Místní párování jídla s koktejly mě osobně hodně baví. Manžel pil předepsaná vína, která byla standardní kvality. Interier zajímavý, pro mě poněkud chladno, škoda.