Profil uživatele
avatar

zalkova

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 18
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 15

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 1

Moje komentáře

> 18. 02. 2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Le Grill je příjemná...
Le Grill je příjemná restaurace s milým personálem. Festivalové menu bylo chutné, i když lehce "obyčejné" (pstruh a líčka jsou v dnešní době již prostě klasikou). Výborné bylo bílé víno, červené již lehkým zklamáním. Famózní dezert!
> 18. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Myslím, že už se s přáteli...
Myslím, že už se s přáteli můžeme považovat za ostřílené návštěvníky restaurací v rámci GRF. O to víc je vždy milé, když vás některá z restaurací překvapí. A to se nám stalo právě u restaurace ADA. Menu, vína, obsluha... vše perfektní. Nahlédli jsme také do stálého menu a vinného lístku, což nás přesvědčilo, že sem se prostě musíme vrátit. Těšíme se na renovaci interiéru, určitě si to zaslouží. Nemůžeme nic vytknout a už teď plánujeme, kdy do ADA vyrazíme!
> 18. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Navštívit Cotto Crudo v...
Navštívit Cotto Crudo v rámci GRF se pro nás již stalo tradicí. I letos bylo vše perfektní - jídlo, servis, prostředí, víno... co bych ale lehce vytkla, je cena aperitivu ve formě 1 dcl prosecca za cenu 350 Kč. I v tak luxusní restauraci, jakou bezpochyby CC je, bychom uvítali aperitiv za přívětivější cenu. Jinak ale doporučujeme a již teď se těšíme na rok 2020 :)
> 22. 01. 2019 - Bistrotéka Valachy: Letos první návštěva v...
Letos první návštěva v rámci GRF. Bistrotéka Valachy je zajímavý koncept a doufáme, že se jí bude dařit. Nicméně příště zcela jistě zajdeme jen tak, ne v rámci GRF. Zbytečně drahé a nevyzkoušíte jejich menu, které je zajímavé jak z gastronomického pohledu tak také cenově. Sekané hovězí famózní!