Profil uživatele
avatar

malik.martin

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje komentáře

> 01. 07. 2019 - Hanácká restaurace Expedice: Zvenčí nenápadná...
Zvenčí nenápadná restaurace, interiér ale ohromil. Bohužel jsem si ho neužili, protože jsme seděli venku pod slunečníkem. Výborné jídlo - restovaná kuřecí prsa plněná tvarůžky a šnek z vepřové panenky se šťouchaným bramborem byla výborná volba. Dojem z jídla bohužel pokazila obsluha - chyběl úsměv, po objednání jídla nad námi stála více jak 2 minuty a ťukala do dotykového zařízení (zlatý papír :-)) a při placení jsme nemohli rozdělit úhradu na dvě účtenky (chtěli jsem použít stravenkovou kartu.)
> 01. 07. 2019 - Lobster Family Restaurant: Klidné prostředí a oáza...
Klidné prostředí a oáza klidu v rušném obchodním centru. Zastavili jsem se zde na večeři s dětmi - neodolali jsem vůni pizzy. Uvítali jsme nabídku bezlepkové pizzy. Profesionální a příjemné jednání obsluhy, skvělé jídlo, žádná ani malinkatá připomínka či námět na zlepšení.
> 23. 06. 2019 - Na Palubě: Vyšperkované prostředí v...
Vyšperkované prostředí v námořnickém stylu. V restauraci je mnoho zákoutí, akvárií a papoušek :-). Je jen na Vás, jaké zákoutí si vyberete pro klidné a příjemné posezení. A rozhopdně si vychutnáte skvělé jídlo jídlo. Návštívili jsme restauraci ve větší skupině i s dětmi, všem velmi chutnalo a ani děti nenechali nic na talířku :-).
> 03. 02. 2019 - U Tiskárny: Nabídky GRF k ochutnávkám...
Nabídky GRF k ochutnávkám využíváme již několik let. Vybrali jsme tentokrát restauraci U Tiskárny, která nabídla zajímavé menu. Výborné a chutné menu výtečně chuťově sladěné s nabídkou správného druhu vína. Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé! Milá, přátelská a příjemná obsluha a prostředí. Obsluha nás při podávání jednotlivých menu informovala o přípravě menu a složení a důvodu kombinace chutí. Moc děkujeme. Jak budeme opět v Opavě, určitě se zde zastavíme :-).

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů