Profil uživatele
avatar

saidlova

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 14

Moje komentáře

> 19. 02. 2017 - Bianco e Nero: Číšník Michal byl naprosto...
Číšník Michal byl naprosto perfektní, vše vysvětlil do podrobna a ochotně odpovídal i na naše všetečné dotazy. Oceňuji bílé rukavice při servírování. Celkový dojem večera byl vynikající, i díky mimořádně skvělé obsluze!
> 19. 02. 2017 - Bianco e Nero: Z jídla mi chutnal zejména...
Z jídla mi chutnal zejména předkrm, dezert a také amuse bouche. Bohužel hlavní chod hodnotím jako nejslabší - ragú bych zabalila spíš jen do bránice než do filo těsta, pyré mě příliš neoslovilo. Oceňuji prezentaci jídel, zejména u dezertu, a také snahu dodržet heslo festivalu „baroko na talíři“. Výhled do kuchyně mě lehce zklamal, protože kuchaři za sklem vlastně už jen servírovali, já jsem očekávala víc vaření.
> 19. 02. 2017 - Augustine Restaurant: Z jídla bych vypíchla...
Z jídla bych vypíchla vynikajícího candáta, petrželový piškot byl vtipným a překvapivě chutným prvkem. U jelena se nám bohužel někam vpíjela omáčka, ale jinak jsme si pochutnali. Dezert byl také vynikající. Obsluha byla milá, pouze jsme občas špatně rozumněli, pokud obsluhující nebyl rodilý Čech - restaurace byla téměř plná, navíc hrála živá hudba a obsluha asi nechtěla křičet. Mile nás potěšil i šéfkuchař p. Fichtner, který se přišel osobně zeptat, zda nám chutnalo. Celkově jsme byli spokojeni.
> 07. 02. 2017 - Grand Cru: Degustace byla vynikající,...
Degustace byla vynikající, spolu s víny vše krásně ladilo. Oceňujeme, že všechny detaily v menu byly vypilované, včetně výborného uzeného másla. Obsluha byla milá (nás obsluhoval hlavně číšník Dominik), na závěr nabídla kávu a čaj, což jsme využili. Návštěva kuchyně pak byla příjemným bonusem. Určitě se sem vrátíme.
> 24. 01. 2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Le Grill jsme vyzkoušeli...
Le Grill jsme vyzkoušeli poprvé a byli jsme moc spokojení. Jídlo bylo vynikající, víno také (kladně hodnotíme i podrobný popis vína v tištěném menu), obsluha milá a vstřícná (číšník Lukáš). Potěšilo nás i to, že šéfkuchař přišel osobně a prozradil aspoň část ze svého umu. Pokud bych měla něco vypíchnout, tak za nás raviolu s lososem a dortík. Kvůli vyváženosti recenze bych vytkla snad jen to, že tataráčku by slušelo ubrat jednu vrstvu toastu, aby lépe vynikla chuť masa.