Profil uživatele
avatar

Luciep

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 33

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 1

Moje komentáře

> 08. 02. 2016 - Bellevue: Radi dobre jime a do...
Radi dobre jime a do kvalitnich restauraci chodime v ramci GRF a i mimo nej a mame tedy s cim srovnavat. Nejlepsi gastro zazitek v ramci festivalu i mimo nej za posledni rok. Zcela perfektne vyvazene chute, kombinace, ktere nas vzdy ohromi, pokazde prijemny a profesionalni personal, a to vse jeste doplneno uzasnym prostredim. Nevim ani ktery chod vyzdvihnout, protoze kvalita pouzitych surovin a forma jejich zpracovani naprosto jedinecna. Prilozim radeji foto, snad napovi :-)
> 31. 01. 2016 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Festivalová degustace byla...
Festivalová degustace byla opět skvělá, zejména bych z tříchodového menu vypíchla předkrm a dezert. Interiér i atmosféra perfektní, výhled na Prahu úžasný. Co musím ale malinko zkritizovat, je obsluha. Všichni byli sice velmi milí, nicméně jakoby se kolem nás potácelo stále několik číšníků, ale nikdo nám nic navíc nenabídnul, zejména po dezertu již si nás nikdo nevšímal. Chtěli jsme ještě něco ochutnat, ale téměř nebylo možné si objednat. Navíc na stole zůstávalo v průběhu večera použité sklo.
> 31. 01. 2016 - Augustine Restaurant: Restaurace s velmi...
Restaurace s velmi příjemnou atmosférou, obsluha velmi pozorná. Byla nám nabídnuta i prohlídka hotelu a pivnice, kterou vřele doporučuji, stojí to za to. Kombinace jídel a vín velmi pěkně zvolená, jen možná předkrm nebyl zcela dle našich představ. Kombinace slaninové drobenky, která byla velmi slaná s rybou a lanýžovým pyré úplně našemu jazyku nelahodila, nicméně hlavní chod byl famózní, dezert též velmi chutný. Určitě se do této restaurace vrátíme

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů