Profil uživatele
avatar

Gamiani

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 3

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 26. 05. 2014 - U Emy Destinnové: Ochutnali jsme bizoní steak...
Ochutnali jsme bizoní steak a byli jsme velice spokojení. Maso na grilu vypadalo dost prorostle, ale na talíř bylo měkké a krásně šťavnaté.
> 26. 05. 2014 - Jítrava Apartmán hotel: Největší zklamání letošního...
Největší zklamání letošního PFF. Z celého menu za 10 G nám chutnalo pouze jelení carpaccio. Pěna z kozího sýra bez chuti, kanec téměř nepoživatelný! Z celého kousku masa byla většina kližka, která nebyla k jídlu. A buchta - nejobyčejnější suchá buchta. Povidlová náplň byla vyloženě směšná, v celé poměrně dost velké buchtě jí nebylo ani čtvrt lžičky. Nedojedli jsme.
> 26. 05. 2014 - Farma Košík: Pro nás v první trojce...
Pro nás v první trojce letošního PFF, potažmo jehněčí roláda s haluškami - ta nás nadchla. Výběr sýrů byl poněkud slabší, sýry nic moc a v chutney převažovala chuť pepře. Celkově ale určitě pozitivní dojem!
> 26. 05. 2014 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Pro nás naprostý vítěz...
Pro nás naprostý vítěz letošního PFF! Menu jsme si dokonce zopakovali, jak nás nadchlo. Top bylo jak po stránce servírování, tak i po chuťové. Přesně takhle by mělo chutnat všechno, co se na takovýchto akcích podává - zážitek, který za ty prachy vážně stojí!
> 26. 05. 2014 - Amade: Na letošním PFF jeden z...
Na letošním PFF jeden z favoritů, za 8 grandů jsme dostali velice uspokojivé menu, které chuťově nezklamalo a dokonce i na chvíli zasytilo :) Amade si zaslouží tento rok velkou pochvalu.