Profil uživatele
avatar

martinka.cz

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 19
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 14

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2014: 1

Moje komentáře

> 23. 02. 2018 - Terasa U Zlaté studně: Nádherný den s úžasným...
Nádherný den s úžasným výhledem na prosluněnou Prahu. Výborné víno, jídlo taktéž. Nejlepší byl dezert, pro mě jasný vítěz.
> 19. 02. 2018 - Levitate Restaurant: Poklona šéfkuchaři, opravdu...
Poklona šéfkuchaři, opravdu zajímavé kombinace chutí+hezky servírované. Nejvíce u mně zabodovala kreveta a amuse bouche. Obsluha profesionální a milá, příjemná hudba i interiér. Přeji této nové restauraci úspěch, který si dozajista zaslouží.
> 11. 02. 2018 - Mlýnec: ....love pan Jirka. Z...
....love pan Jirka. Z nějakého důvodu se neuložily celý komentář. Takže: nový interiér se mi líbí, chutnalo nám a cítili jsme se příjemně. Děkujeme.
> 11. 02. 2018 - Mlýnec: Vynikající steak. Vynechala...
Vynikající steak. Vynechala bych u něj ale už řepu, když se z ní skládal předkrm.Na mě jí bylo trochu moc. Mrzelo mě, že dezert byl stejný jako minulý rok. Chtěla jsem ochutnat něco jiného. Obsluha milá, we
> 03. 02. 2018 - Villa Richter: Vynikající jídlo, úžasné...
Vynikající jídlo, úžasné kombinace. Obsluha upřímně milá, sympatická. Výhled, co se neokouká. Děkujeme za krásný večer.
> 29. 01. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Jídlo mi chutnalo, ačkoliv...
Jídlo mi chutnalo, ačkoliv hl. chod byl vlažný,vše ale kazila obsluha. Kromě pána, který naléval víno, ten byl fajn. Amuse-bouche jsme dostali až po polévce, po reklamaci. Číšník mi začal otráveně vysvětlovat co je amuse - bouche, vypadalo to, že nám ho přinést už opravdu nechce. Pak předkrm, půl hodina čekání a znova donesli předkrm. Bylo vidět, že je práce nebaví. Přítel mluvil anglicky, ale mluvili jen na mě. Měla jsem také dojem, že vedlejší stůl cizinců je zajímá mnohem více než my.
> 16. 01. 2018 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Vše bylo vynikající, hl....
Vše bylo vynikající, hl. osvěžující koktejl a křehké tandoori špízy. Snad jedinou výtku bych měla k hovězímu - shodli jsme se, že bylo poněkud žvýkací. Ale i když se někde vloudí malá chybička, ochotná a přátelská obsluha to vždy zachrání. Gulab Jamun se nestane mým oblíbeným dezertem, ale jsem ráda, že jsem ho mohla ochutnat a je rozhodně zajímavý.