Profil uživatele
avatar

Darcy13

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 19

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 28. 02. 2015 - Bellevue: A jen jako dodatek, jsem...
A jen jako dodatek, jsem již mnoho let členem Zátiší klubu a opakovaně hostem ve všech restauracích tohoto konceptu. Rozdíl mezi přístupem k festivalovým hostům a běžným hostů, alespoň na základě mé zkušenosti dost zásadní bohužel.
> 28. 02. 2015 - Bellevue: Mirku ano, ale v momentě...
Mirku ano, ale v momentě kdy mám pocit, že personál už nezajímám, tak si tu kávu dám radši za 20 minut doma:-)
> 28. 02. 2015 - Bellevue: Mirku ano to je sice...
Mirku ano to je sice pravda, ale v momentě kdy získám pocit, že už personál nezajímám, tak si tu kávu dám radši za 20 minut doma:-)
> 28. 02. 2015 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Již několikátá návštěva...
Již několikátá návštěva této restaurace. Jedna z nejlepších u nás. Vše super, není co vytknout. Už teď se těšíme na příští návštěvu.
> 28. 02. 2015 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Bezkonkurenčně nejlepší...
Bezkonkurenčně nejlepší zážitek za posledních mnoho let!!! Jasný důkaz toho, že vymyslet "něco jiného" přidat k tomu kvalitní a charismatický lidský faktor a o spokojenost hostů je postaráno. Hotelová restaurace je v rekonstrukci, večeře se konala v salonku a byla mimo jiné pojata i jako propagace restaurace Spices, která se bude brzy otvírat. Tento fakt nám vůbec nevadil, ba naopak -oceňuji kreativitu se kterou dokázali s minusu udělat jednoznačné plus. Rádi přijdeme znovu a celkově smekám!!!
> 28. 02. 2015 - Bellevue: Příjemná obsluha, výborné...
Příjemná obsluha, výborné jídlo i prostředí to vše až do posledního chodu. Škoda, že po obdržení dezertu jsme pro obsluhu přestali existovat. Nenabídli nám ani kávu, kterou bychom si rádi dali. Celkový pocit byl snaha co nejrychleji a bez protahování odbavit festivalové hosty. Jako by se ani nepočítalo s tím, že i ti si rádi něco přiobjednají nad rámec již zaplaceného jídla.
> 03. 02. 2015 - Bílá kráva: Celkově hodnotím velmi...
Celkově hodnotím velmi dobře především díky osobnosti majitele, který se o hosty stará se skutečnou láskou k řemeslu. Díky tomuto velmi ráda odpustím drobné nedostatky. Jídlo výborné, pouze jehněčí roláda byla šlachovitá. Rádi se vrátíme i mimo festival.
> 24. 01. 2015 - Ristorante Il Giardino: Navštívili jsme v rámci...
Navštívili jsme v rámci festivalu. Jídlo samo o sobě óda na radost, výborný sommelier, lehce zmatená možná nezkušená obsluhující (ale velmi milá). Za zásadní minus považuji to (i ve srovnání s mnoha navštívenými restauracemi v rámci festivalu), že jsme zde končili nenajedeni - spíš příjemně polechtáni. To jsme vyřešili přiobjednaným hlavním jídlem z á la carte menu, ale celkový pocit to bohužel zkazilo (útrata za jídlo nad rámec festivalu 1200 pro dvě osoby).
> 19. 01. 2015 - El Emir: A ještě dodatek k...
A ještě dodatek k předešlému komentáři: Měli jsme velmi kvalitní obsluhu u našeho stolu. Ale bohužel jsem měla celou dobu výhled na někoho, kdo byl asi manažer restaurace nebo směny a který si neustále od obsluhy hostů odbíhal sednout ke stolu v prostoru restaurace a sledoval něco na počítači. Působilo to velmi neprofesionálně a opět bohužel kazilo celkový dojem.
> 19. 01. 2015 - El Emir: Byli jsme v rámci festivalu...
Byli jsme v rámci festivalu v paláci Koruna. Prostředí restaurace hezké a autentické. Obsluha milá a pozorná, jídlo vynikající. Minusové body, které bohužel velmi kazí celkový dojem a jinak výbornou práci kuchyně a obsluhy: nenahřátý talíř na hlavní chod (jehněčí), dámské wc kabinky mají tak málo místa, že vyžadují nepříjemné manipulační cvičení, aby bylo možné zavřít dveře a na dveřích je úklidový check-list v ušmudlané potrhané plastové košilce.
> 18. 01. 2015 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Byli jsme zde již potřetí...
Byli jsme zde již potřetí (1x festivalově, 2x mimo festival). Vždy vynikající jídlo, obsluha skvělá. Vyhovuje nám vysoká kvalita a zároveň máme pocit, že vše zde probíhá bez upjatosti restaurací obdobných kategorií, což nám naprosto vyhovuje. Krásné místo i výhled, wc designově zajímavé, ale občas se na něm ztrácím, černá všude kolem mě zas a znovu dezorientuje a o to více, že zrcadlo je na dámském wc naproti vchodu. Všeobecně není co vytknout.