Profil uživatele
avatar

Darcy13

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
6
0
Počet komentářů 12
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 23

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 3

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 27. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Jídlo bylo dobré, obsluha...
Jídlo bylo dobré, obsluha průměrná, pianista a hořící krb = milý bonus. Celkově ale nejslabší dojem z festivalové nabídky za mnoho let. Půl hodiny poté co jsme přišli dorazily dvě velké skupiny hostů (cca 40-50 osob) a obsluha nám servírovala vše v extrémně rychlém tempu evidentně s vidinou brzy příchozích skupin. V nastalém hluku jsme neměli chuť zůstávat ani o minutu déle než bylo nutné a na dezert a kávu jsme šli jinam. Na dámském wc tekla pouze studená voda, nerezový koš dlouho nečištěný.
> 20. 02. 2018 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Není co vytknout....
Není co vytknout. Navštívili jsme i s dětmi. Úžasný personál, krásné prostředí, bezchybné jídlo a milý bonus navíc, který velmi překvapil (nenaúčtovali nám aperitif a kávu). Profíci na svém místě!
> 20. 02. 2018 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Jídlo i obsluha výborné...
Jídlo i obsluha výborné jako vždy. Ukázka vysoké profesionality. Postrádali jsme horké ručníky na umytí rukou na začátku. Koktejl s velkými kostkami ledu se bez brčka opravdu špatně pil.
> 26. 01. 2018 - El Emir: Jídlo výborné a porce...
Jídlo výborné a porce nadstandartní. Velmi milá obsluha. Negativem bylo, že provozní (manažer) restaurace seděl v prostorách restaurace a hlasitě s někým Skypoval, poté se opakovaně žoviálně bavil s kolegy, což celkový dojem zbytečně kazí.